FUNDA’NIN GÖKYÜZÜ GÜNLÜĞÜ

Astrolog Funda G. TAMSÜ Astrolog Funda G. TAMSÜ
Funda'nın Gökyüzü Günlüğü

11 Ocak 2021 tarihi itibari ile Ay gününden merhaba. Haftanın ilk iş günü Ay Yay burcunun evinde ilerliyor. Ayın boşluğa gireceği saat 16.30’a kadar İş bağlantılarımız ve önemli görüşmelerimizde kazançlı çıkmak istiyorsak bu zamana kadar olan süreyi değerlendirebiliriz. Zira başkalarıyla da kolay uyum sağlayarak, isteklerimizi ve umutlarımızı kolay ifade edebiliriz. Sosyal hayatımızı ve ilişkilerimizi hareketlendirecek hoş gelişmeler yaşayabiliriz.

 

Ay saat 16.30 boşluğa giriyor ve günü boşlukta kapatıyor. Dünyevi işlerimizi rahat ilerletmekte güçlük çekebileceğimizden doğal akışla ilerleme sağlamaya çalışmalıyız.

 

Günün gezegen hareketinde ise Merkür-Jüpiter beraberliği etkinleşiyor. Her zamankinden daha fazla yeni fikirlere ve hoşgörüye sahip olacağız. Güvenli bir bakış açısı ve olumlu bir izlenim bırakmak çok daha kolay olacak. Zihinsel aktivite ve iletişim için mükemmel bir zamandır. Düşüncemiz olumlu ve açıktır. Çevremizde daha fazla faaliyetler içine çekilebiliriz. Uzun menzilli planlar yapabilir, projelerimizi geliştirebiliriz. Araştırmamız gereken çalışmalarımıza ağırlık verebiliriz. İlginç tesadüfler, haberler alabiliriz. Kariyerimizle ilgili seyahatlere çıkabilir, mali işlerimizi takip edebiliriz.

Kararımız adildir ama esnek olmayabilir ve özellikle çevremize karşı siyaset, din yada felsefe hakkındaki görüşlerimizle ilgili itaatli bir yol izlememiz gerekebilir. 

Zihnimizi genişlemeye hazır hissedeceğimizden, dünya hakkında bilgilerimizi geliştirmek, düşüncelerinizi paylaşmak, öğretmek ve yazmak için harekete geçebiliriz.

Yarım kalan üniversite hayatımız varsa geri dönmek için de güzel bir zamandır. Hukuki konularda ve sözleşmelerin imzalanmasında, ticari meseller ve anlaşmalar içinde mükemmel bir zamandır.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım

Sevgiler.

EN SON EKLENEN HABERLER

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, 27 Şubat-5 Mart tarihli illere göre haftalık vaka sayısını açıkladı.

Eskişehirli Milli kayak sporcuları U14 yaş kategorisinde Alya Çetintaş ve U16 yaş kategorisinde Yağmur Tuna Kosova'da milli takım formasıyla &u...

İstanbul 29 Mayıs Üniversitesi Araştırma Görevlisi alacak

İstinye Üniversitesi 38 Akademik Personel alacak.

Milli Eğitim Bakanlığı 19.940 Sözleşmeli Öğretmen alacak.

Fırat Üniversitesi 112 Sözleşmeli Sağlık Personeli alacak.

Yukarı Çık