1 gün önce ESKİŞEHİR

Trafik Denetleme Şube Müdürlüğünce yapılan denetimlerde bin 546 araç ve sürücüsü kontrol edilirken, 419 araç sürücüsüne cezai işlem uygulandı, 12 araç ise trafikten men edildi.

1 gün önce ESKİŞEHİR

Tepebaşı Belediyesi, engelli bireylere yönelik çalışmaları ile Türkiye’ye örnek oluyor. Engelli bireyler hayata geçirilen projeler ile öğreniyor, üretiyor ve kazanıyor. Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç önderliğinde hayata geçirilen projeler ile bugüne kadar 81 engelli birey, iş gücüne katılarak istihdam edildi.

1 gün önce ESKİŞEHİR

Eskişehir İl Jandarma Komutanı Erhan Demir, Polis Teşkilatı'nın 179. kuruluş yıl dönümü ve Ramazan Bayramı vesilesiyle Eskişehir İl Emniyet Müdürü Yaman Ağırlar'ı ziyaret etti.

1 gün önce ESKİŞEHİR

Eskişehir'in tarihi ilçesi Odunpazarı, sanat ve zanaat ustalarıyla dikkat çekiyor. Özellikle lüle taşı ve cam sanatı alanında faaliyet gösteren sanatkârlar, bu değerleri yaşatıyor.

1 gün önce ESKİŞEHİR

Eskişehir Valisi Hüseyin Aksoy, Şehit Piyade Er Tarık Tarcan’ın ve Gazi Süleyman Efe'nin evlerini ziyaret ederek ailelerin Ramazan Bayramı'nı kutladı.

4 gün önce ESKİŞEHİR

Eskişehir'in de içinde bulunduğu bölgede hava sıcaklığının 2 ila 5 derece artması, bazı ilçelerde ise sıfır dereceye kadar düşmesi bekleniyor.

4 gün önce ESKİŞEHİR

Eskişehir’de 1 ile 8 Nisan tarihleri arasında jandarma ve polis ekiplerince yapılan çalışmalarda toplam 28 şüpheli yakalandı.

4 gün önce DÜNYA

İran Dışişleri Bakanı Hüseyin Emir Abdullahiyan, İsrail'in İran Konsolosluğunu hedef almasının karşılıksız bırakılmayacağını söyleyerek “İsrail rejimi cezalandırılacak ve gerekli cevabı alacak" dedi.

4 gün önce TÜRKİYE

Şanlıurfa'dan kaçarak Mersin'e gelip evlenen 2,5 aylık hamile genç kadın, ağabeyi tarafından sokak ortasında silahla kafasından vurularak öldürüldü.

4 gün önce TÜRKİYE

Yüksek Seçim Kurulu (YSK), Ardahan, Iğdır, Hatay illeri ve Bitlis Tatvan, Iğdır Aralık ilçelerinde seçimlere yapılan itirazları reddetti.