16 Nisan 2024 tarihi itibari ile Mars gününden merhaba. Yengeç burcunda ilerleyen Ay 02.23-05.24 saatleri arasında boşlukta ilerliyor ve sonrasında Aslan burcunun evine giriş yapıyor. Yaklaşık iki buçuk gün sosyal hayatımızı canlandırıcı enerjiler getiriyor. Planlarımızı hayata geçirmek için cesaretimiz yerinde olacak ve risk almaktan çekinmeyeceğiz.

Sanatsal organizasyonlara katılmak, eğleneceğimiz mekanlara gitmek, varsa çocuklarımızla ya da partnerimiz ile vakit geçirmek, yaratıcılık isteyen konulara daha fazla enerji ve zaman tüketeceğiz.

Bu iki buçuk günlük zaman içinde kalp, göğüs ve tansiyon rahatsızlıkları olan kimselerin sağlıklarına daha fazla özen göstermelerinde fayda var.

Günün ilk yarısı Ay-Plüton karşıtlığı etkili oluyor. Bu geçiş ile manipülatüf davranışlar, restleşmeler inatlaşma gibi koşullar oluşabilir. Ve birtakım durumlarla yüzmek durumunda kalabiliriz. Fikirlerimizi başkalarına kabul ettirmek yerine açık fikirli olmaya çalışmalıyız. Ve sorunları yapıcı bir şekilde doğrudan ele almak, engelleri ortadan kaldırmak adına bu enerjiyi değerlendirebiliriz sevgili dostlar.

Sevgili dostlar 21 Nisan'da Uranüs Boğa burcundaki Jüpiter'e kavuşacağı zamana doğru ilerlemekteyiz. Dolayısıyla bu günlerde karşınıza çıkacak olan küçük fırsatları değerlendirmekten kaçınmayın. Zira bu enerjiler zaten beklenmedik değişikliklerin, sürprizlerin, maddi anlamda değişikliklerin olduğu bir zamandır. Ve ayrıca bu enerjiler arasında popülerlik, şöhret akışı ve maddi açıdan yeni bir seviyeye ulaşma fırsatı da yer alıyor. Daha görünür bir kişilik sergilemekte fayda var, sosyal olmak birtakım topluluklarda bulunmak umulmadık fırsatlar elde etmenize neden olabilir.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım. Sevgiler.