22 Nisan 2024 tarihi itibari ile Ay gününden merhaba. Haftanın ilk iş günü Ay Terazi burcunda ilerliyor.
Güne adil, dengeli ve uzlaşmayı kolaylaştıran enerjiler veriyor. Sağduyu ve sıkı çalışma ile günlük planlarımızı verimli bir şekilde ilerletebiliriz.
Gerek iş gerek ilişkilerin kötüye gittiği yerlerde, Ay terazi geçişinden faydalanarak iyileşme fırsatı elde edebiliriz. Gün boyu sosyal bir ruh halinde olacağımızdan sevdiklerimizle rahat ve eğlenceli ortamlara girmeyi tercih edebiliriz. Kültürel ve sanatsal faaliyetlere katılmak isteyebiliriz. Onların bakış açılarını gözlemlemek ve fikirlerimizi eşleştirerek kendimizi geliştirmeye çalışabiliriz.

Günün ilk yarısı Ay-Merkür karşıtlığı etkili oluyor. Entelektüel ve duygusal yanlarımızı bütünleştirmekte zorluk çekebileceğimiz bir zaman dilimi. Fikir çatışmaları, iğnelemeler, inatlaşmalar gibi dezavantajlı durumlar söz konusu olabilir. Hazırlığımız olmayan görüşme ve toplantılarımız, onay gerektiren iş ve işlemlerimizi günün ilk yarısına denk getirmemek faydalı olabilir.

Sevgili dostlar ciddi bir dönüşüm sürecindeyiz. Ve 21 Nisan’da yani dün Jüpiter ve Uranüs'ün kavuşumu etkinleşti. Bu çok önemli bir kavuşum zira yılın ilk yarısında kilit nokta olacağa benziyor. Ayrıca dün Güneş ve Plüton karesi de devreye girdi. Sonuç olarak patlayıcı etkileri harekete geçiren enerjilerdir. Tüm bunlar, devrimler, patlamalar, depremler, uzayla ilgili gelişmeler, finansal krizler ve ön görülemez birçok gelişmeler yaşanabileceğini gösteriyor. Dolayısıyla her türlü tehlikeli duruma karşı tedbirli ve dikkatli olmakta fayda var sevgili dostlar.
Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım. Sevgiler.