19 Nisan 2024 tarihi itibari ile Venüs gününden merhaba. Haftanın son iş günü Ay Başak burcunun evinde ilerliyor.Güne verimli, üretken ve hizmet odaklı olacağımız enerjiler veriyor.İçgüdüsel olarak pratik faaliyetlerle meşgul olabiliriz

Günün ikinci yarısı Ay-Güneş trinesi etkili oluyor.İş girişimlerinde ve başvurularda bulunmak, mevki sahibi kişilerle görüşmeler yapmak, parasal ilişkileri uyumlaştırabilir, ya da emlak la ilgili işlemlerimiz ve bazı düzenlenmiş çalışmalarımızın yolunu açmak adına değerlendirebiliriz.

Günün gezegen hareketinde ise Mars-Jüpiter atmışlığı etkinleşiyor. Cesaret, güven ve iyimser enerjiler içermekte. Zihinsel ve fiziksel enerjiniz yaratıcılığınızı ortaya koymanızı, sorunları çözerken çok daha kararlı olmanızı sağlayabilir. Dolayısıyla rekabet ettiğiniz alanlarda ise atacağınız her adımda sizi ileriye yönelik doğru hedefe ulaştırabilir.

Hukuki konularda her zamankinden daha fazla anlaşma uzlaşma sağlayabilir sorunsuz ilerleme kaydedebilirsiniz.

Kişisel hayatınızda önemli gelişmeler yaşayabilirsiniz. Kariyerinizde terfi, avans gibi ödüller alabilirsiniz. Maddi fırsatlarda elde edebilirsiniz. Şansınızı birde piyango çekerek deneyebilirsiniz.

Var olan ilişkilerde evlilik kararı çıkabilir ya da ailenize yeni bir bebek üye dahil olabilir. Fiziksel egzersiz, spora başlamak için de ideal bir zamandır sevgili dostlar.

Günün diğer gezegen hareketinde Venüs-Merkür aynı noktada kavuşuyor. Sevginizi dile getirme, ya da başkasının sevgisini, takdirini kazanma şansı veren bir enerjidir. Seyahat etmek, arkadaşınızı ziyaret etmek gibi fırsatlar bulabilirsiniz. Yada epey zamandır görmediğiniz sevdiğiniz kimsenin yapacağı sürpriz sizi mutlu edebilir.

Özellikle bekârlar sevginizi diğer zamanlardan daha kolay itiraf etme zamanını bulmuşken sevdiğiniz kimseye açılabilirsiniz.

Bu geçiş beklemediğiniz İltifat, mektup, davetiye, hediye veya hatta para da getirebilir.

Ticaret ve pazarlama alanları, şiir, müzik ve zanaat gibi elleri veya sesi ile para kazananlar içinde çok önemli bir geçiştir.

Herhangi bir sanatsal ve yaratıcı becerinizi geliştirebileceğiniz fırsatlarla karşılaşabilirsiniz.

İş ya da özel hayatınızda yaşadığınız anlaşmazlıklara barışçıl çözümler bulabilirsiniz.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

Sevgiler.