17 Nisan 2024 tarihi itibari ile Merkür gününden merhaba. Ay günü Aslan burcunun evinde geçiriyor. Bugün kendimize her zamankinden daha fazla güven duyabilir, cesur ve girişken tarafımızı ön plana çıkartabiliriz.

Yaratıcı düşünce ve sanatsal dokunuş gerektiren işlerimizde gelişme ve üretkenlik sağlayabiliriz.

Eşimiz, dostumuz, sevdiklerimiz veya varsa çabuklarımız ile sinema, müze, sergi veya sirk gibi sosyal hayatımızı canlandıracak etkinliklere gidebilir, keyifli zamanlar geçirebiliriz.

Günün ilk yarısı Ay-Venüs trinesi etkili oluyor. Sevgi, uyum ve dostluk enerjileri getiriyor. Finansal işlerimizi, bütçe veya kredi düzenlemelerimizi sakin ve rahat koşullarda ilerletebiliriz

İlişkilerimizi güçlendirmek, partnerimiz ya da sevdiklerimiz ile eğlenceli bir yerlere gitmek, için uygun bir zaman. Ayrıca kendimizi güzelleştirmek yada evimizin dekorasyon işleri ile meşgul olabiliriz.

Akşam saatlerine doğru Ay-Merkür trinesi etkili oluyor. Yeni fikirler ve yöntemler benimseyebilir, yeteneğimizi güçlendirebiliriz. Önemli konuşmalar yapmak, bağlantılar kurmak, bir şeyleri duyurmak ve eğitim ile ilgili meselelerimizi halletmek adına değerlendirebiliriz. Sevdiklerimizle bir araya gelmemizi sağlayacak kısa seyahatlere de çıkabiliriz.

Gerek iş, gerek özel ilişkilerimizde, taleplerimizi kolay ifade edebilir, niyet ve kararlarımızı net bir şekilde açıklayabiliriz.

Akşam saatlerinde Ay-Şirontrinesi etkili oluyor. Şefkatli, merhametli ve bağışlayıcı enerjiler getiriyor. Bilinçaltınızdaki negatif kayıt ve korkular açığa çıkabilir. Yaşamanıza olumsuzluklara neden olan ve size ters gelen bazı olay, kavramlar ve insanlarla yüzleşip onları affederek yaralarınızı iyileştirebilirsiniz.

Hayatımızdaki karmaşıklığı ve ciddiye almamız gereken alanları gözden geçirebilir ve kendimizi güçlendirebiliriz sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım. Sevgiler.