18 Nisan 2024 tarihi itibari ile Jüpiter gününden merhaba. Aslan burcunda ilerleyen Ay ile güne başlıyoruz. Çalışmak, üretmek ve konsantrasyon gerektiren önemli görevlerimizi tamamlamak isteğimiz ağır basacağı bir gün geçirebiliriz.

Uğraşlarımız üzerinde veya çalıştığımız işlerde ayrıntıları kaçırmamak, mükemmeli yakalamak önemli hale gelecek.

Aynı zamanda evimizde ya da iş yerimizde dağınıklığı toparlama, temizleme, arızalı eşyaları onarmak için de uğraşlar verebiliriz.

Sağlık işlerimiz, hastane ziyaretlerimiz, spor, diyet programlarımızdan destek de alabileceğimiz bir gün sevgili dostlar.

Gün ortalarında Ay-Güneş Trinesi etkili oluyor.Bu geçiş ile yüksek enerji ve özgüvenimizi çok rahat kullanabiliriz. Girişim ve başvurular da bulunabiliriz. Başkalarının önerilerine açık olma eğilimde olacağımızdan bize faydası dokunabilecek kişilerle görüşmeler yapabiliriz.

Aile ve ikili ilişkilerimizi iyileştirebileceğimiz fırsatlar da bulabiliriz. Sevdiklerimizle keyifli birliktelikler kurabileceğimiz sosyal aktivitelere katılabilir, destekleyici gelişmeler yaşayabiliriz sevgili dostlar.

Ay saat 15.02-17.11 saatleri arasında boşlukta ilerliyor ve sonrasında Başak burcunun evine giriş yapıyor. Ayın boşlukta ilerleyeceği zaman diliminde ciddiyet ve önem arz eden işler, uzun vadeli ve kalıcı olmasını istediğimiz girişimler, anlaşma, sözleşme ve görüşmeler açısından elverişli bir zaman değildir. Dolayısıyla, akışta kalmak, rutin konularla ilgilenmek, toparlamamız gereken eksiklerinizi tamamlayarak Ayın boşluk etkisinden faydalanabiliriz sevgili dostlar.

Günün gezegen hareketinde Mars-Uranüs'ün uyumlu yönünün zirvesindeyiz. Yaratıcı çözümler bulmanıza, değişen koşullarda hızlı hareket etmenize ve davranış taktiklerinizi değiştirmenize yardımcı olacak bir geçiştir. Bu enerji her zamanki ritminizi yeniden oluşturma ve aktivitenizi yeniden oluşturma fırsatını da getirir. Ekibe ve benzer düşüncelere sahip insanlara güvenin.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım. Sevgiler.