15 Nisan 2024 tarihi itibari ile Ay gününden merhaba. Haftanın ilk iş günü Ay Yengeç burcunun evinde ilerliyor. Güne sezgisel, empatik ve hassas olabileceğimiz enerjiler veriyor.Geçmişle bağlantılı konular, Evimiz, ailemiz ve otorite figürlerimizle ilgili konular gündemimizde yer alabilir.

Ne yaparsak yapalım, bu geçiş ile çok daha hisli olacağımızdan, yaratıcı bir proje ya da üzerinde çalıştığımız şeye duygusal derinlik ve nüans ekleyebiliriz. 

Günün ilk yarısı Ay-Merkür ve Şiron kavuşumuyla kare açı oluşturuyor. Bu etki bizi öğrenmeye ve iyileşmeye açar. Aynı zamanda birbirimizden ve koşullarımızdan bir şeyler öğrenmeye teşvik eder. Ani bir farkındalık büyümeye ve gelişmeye itebilir.

Sorunlara veya genel olarak hayata yeni bakış açılarına inanılmaz derecede açığız ve iletişimin ince ayrıntılarına karşı her zamankinden daha duyarlıyız.

Günün ikinci yarısı ise Ay-Jüpiter ve Uranüs ile uyumlu görünüm oluşturuyor. Bu Nisan ayının en önemli mucizelerden, maceralardan, dürtülerden, Jüpiter ve Uranüs'ten sorumlu iki gezegenin Boğa burcunda birleştiği açılardır. Finansal sistemde ani bir devrim ve devrimler verebilecek enerjiler veriyor. Ayrıca ekonomi, tarım, toprak ve doğal kaynakların dağıtımı, bankacılık sistemi ile ilgili konular oldukça hareketlilik olacağa benziyor. Zira Uranüs çokta öngörülemez ama beklenmeyeni de beklemek gerekir. Bu ay Boğa, Yengeç, Yay ve Kova'nın yanı sıra Akrep ve Aslan için de özellikle özel bir aydır.

Ay günü Güneş karesi ile kapıyor. Ailemiz ve sevdiklerimizle birlikte olduğumuz bu zaman ilimde kalbimiz ve aklımız birlikte çalışmayacağı bir geçiştir ve stresli durumlara elverişlidir. Dolayısıyla konulara ve olaylara karşı fazla duygusal tepkilerde bunmamalıyız sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım. Sevgiler.