Ulusal egemenlik öyle bir ışıktır ki, onun karşısında zincirler erir, taç ve tahtlar batar yok olur. (Atatürk)
Ulusal egemenlik, ulusun namusudur, onurudur, şerefidir. (Atatürk)
Özgürlüğün de eşitliğin de adaletin de dayanağı ulusal egemenliktir. (Atatürk) 
 

Başta Büyük Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları ve bütün şehitlerimize rahmet, saygı ve minnetle 23 Nisan Ulusal Egemenli ve Çocuk Bayramımız Kutlu Olsun.

23 Nisan 2024 tarihi itibari ile Mars gününden merhaba. Terazi burcunda ve Dolunaya ilerleyen Ay saat 02.24 de boşluğa giriyor ve günün büyük çoğunluğunu boşlukta geçiriyor.

Dolayısıyla bu etkiden faydalanarak ailemiz, sevdiklerimiz ve çocuklarımız ile 23 Nisan coşkusunu yoğun bir şekilde yaşayacağımız bir gün geçirebiliriz.

Ay saat 18.20 de Akrep burcunun evine giriş yapıyor. Tutkularımıza ve arzularımıza dokunma ihtiyacını uyandıracak. Sabah saatlerinden sarkan zor ve mücadele isteyen işlerimizi, görüşmelerimizi ve planlarımızı azimli ve kararlı bir şekilde halletmeye çalışabiliriz. Güçlü ve etkili kişilerle kuracağımız bağlantılarda ise istediğimiz dönüşümü sağlayabiliriz.

Görünenin ötesindeki gerçekleri görmek isteğimiz bizi harekete geçirebilir ve yararımıza olacak bazı konuları açığa çıkartabiliriz.

Kişisel yaşantımızda değişim ve dönüşüme yol açacak şanslar da elde edebiliriz.

Akrep burçları ile Balık, Yengeç, Oğlak ve Başak burçları araştırmaları isteyen konularda veya bir meselenin aydınlığa kavuşturulması gereken konularda umduklarından daha fazlasını elde edebilir.

Dolunayında enerjisini hissetmekte olduğumuz bir zamandayız.Dolaysıyla, bırakmakta kararlı olduğumuz alışkanlıklarımızı, neşe ve huzurumuzu kaçıran kavramları, zihnimizi meşgul eden negatif düşünceleri değiştirip dönüştürmek için değerlendirebiliriz.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım

Sevgiler.