25 Nisan 2024 tarihi itibari ile Jüpiter gününden merhaba. Ay, Dolunay fazında ve Akrep burcunda ilerliyor.Güne dayanıklı ve kararlı enerjiler veriyor. Çalışmalarımız ve uğraşlarımızın derinliklerine motive olarak ilerleme sağlayacağız.

İlişkiler, iş birlikleri, ortak gelirler, banka işlerimiz, nafaka, miras veya sigorta konularındaki alacak-verecek meselelerimiz ile ilgili meşguliyetlerimiz artabilir.

 Zor ve mücadele isteyen işlerimizi, görüşmelerimizi ve planlarımızı azimli ve kararlı bir şekilde halletmeye çalışabiliriz.Duygusal olarak derinleşeceğimiz bir gün dolayısıyla gizli, gizemli olana ilgimiz artabilir. Spiritüel-ökült konuların araştırmaları yapmak, enerji çalışmaları ile şifalanma fırsatları elde edebiliriz.

Günün ikinci yarısı Ay-Jüpiter ve Uranüs kavuşumunun karşısına geçiyor. Jüpiter ve Uranüs’ün boğa burcundaki bu kavuşumu finansal alanları harekete geçirir aynı zamanda küresel finans, para birimleri ve bankalar konusunda büyük ölçekli değişikliklere sebep olabilir. Burada Uranüs’ün hareketi ön görülemez olduğundan ve olayların herhangi bir yönde gelişeceğinden para piyasaları fırtınalı ve hareketli olabilir. Eğitim sisteminde de önümüzdeki günlerde önemli reformlar beklenebilir.

Kişisel ölçekte gelecek için yeni ve büyük bir fikir veya proje başlatmak ve uygulamak için ideal bir zamandır.

Aynı zamanda birkaç gün boyunca kalabalık insanların olduğu yerlerde olamamakta fayda var sevgili dostlar. Devlet yetkilileri ve güvenlik güçleriyle çatışmalar yaşanabilir. Hafta boyuncaplanlarımızı esneklik ölçüsünde geliştirmeliyiz sevgili dostlar.

Gece saatlerinde Ay-Mars trinesi etkili oluyor.Sevdiklerimizle samimi ve keyifli bir gece geçirebiliriz sevgili dostlar

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım. Sevgiler.