FUNDA'NIN GÖKYÜZÜ GÜNLÜĞÜ

Astrolog Funda G. TAMSÜ Astrolog Funda G. TAMSÜ
Funda'nın Gökyüzü Günlüğü

25 Şubat 2021 tarihi itibari ile Jüpiter gününden merhaba. Ay günü Aslan burcunun evinde geçiriyor. Fiziksel ve duygusal arzularımız artabilir. Gerek iş gerek özel konularda cevap vermek ve tepki vermek için çok hızlı hareket edebileceğimiz bir gündeyiz.

 

Sabah erken saatlerde Ay-Satürn gün ortalarında Ay-Merkür karşıtlığı etkili oluyor. Kendimizi çok iyi ifade edemeyebiliriz. Geçici olarak hoşnutsuzluklar yaşamamız mümkün olabilir.

 

Akşam saatlerinde Ay-Jüpiter karşıtlığı ise planlarımız ve sorumluluklarımızda sıkıntılı durumlarla karşılaşmamıza neden olabilir.  Ancak bu açılar geçici bir süre etkili olabilir sonuçta günün olumlu gezegen açıları sürprizlere açık olmamız gerektiğini söylüyor.

 

Günün gezegen hareketinde Mars-Plüton trinesi etkinleşiyor. Başarı ve itibar kazanma fırsatları yakalayabilirsiniz. Görevinizdeki başarınız çalışma üstlerinizi etkileyebilir, pozisyonunuzda değişim yada önemli bir projeyi üstlenmeniz açısından görev alabilirsiniz. Hayatınızda başarılı olma şansını azaltan tüm engelleri ortadan kaldırmak ve kendi çıkarlarınız doğrultusunda geleceğe yönelik bir plan oluşturmak açısından uygun bir zamandır.

Partneriniz ile Romantizm, tutku, fiziksel arzu ve isteklerinize yönelik planlar da geliştirebilirsiniz.

Düşüncenizde varsa eğer dövüş sanatları veya vücut geliştirme çalışmaları gibi spor faaliyetlerine başlayabilirsiniz.

 

Günün diğer gezegen hareketi ise Güneş-Uranüs atmışlığı etkinleşiyor. Hoş sürprizler, karşılaşmalar ve heyecan verici gelişmeler getiren bir geçiştir. Rutinlere bağlı kalmamız zorlaşabilir. Daha dışa açık olacağımız bu dönem arkadaş ve sosyal alanlarda kendimizi daha rahat ifade edebiliriz.

İş projelerinizde yeni bir çığır açacak yeni fikirler ve deyimlerimizi gösterebileceğimiz fırsatlar yakalayabiliriz. Başka insanlar gelecekle ilgili vizyonumuzu tam olarak anlayamasalar bile, coşkumuz ve cesaretimiz onlara ilham verebilir.

Ayrıca, bilimsel, elektronik, internet teknolojisi ve astroloji gibi konular daha fazla ilgimizi çekebilir sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım

Sevgiler.

EN SON EKLENEN HABERLER

Bursa Uludağ Üniversitesi 12 Öğretim Görevlisi alımı gerçekleştirecek.

Haliç Üniversitesi 49 Öğretim Üyesi alımı yapacak.

İstanbul Aydın Üniversitesi 49 Öğretim Üyesi alımı gerçekleştirecek.

İl Tarım ve Orman Müdürlüğü, Ramazan ayında tüketici sağlığının korunması ve güvenilir gıda arzının sağlanması amacıyla ...

Eskişehir kent merkezi haftanın ilk gününe etkili olan sağanak yağmur ile başladı.

İl Tarım ve Orman Müdürlüğü tarafından kentte 14 bin 90 dekar alanda mera ıslah ve amenajman projesi yürütülür...

Yukarı Çık