Cemil Çiçek ve Abbülkadir Aksu İnönü’yü gezdi

TBMM Eski Başkanı Cemil Çiçek ve Eski İçişleri Bakanı Abdülkadir Aksu beraberindeki heyet ile birlikte İnönü İlçesini ziyaret ettiler.

GÜNCEL 29.09.2021 - 16:12 29.09.2021 - 16:18

TBMM Eski Başkanı, Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Cemil Çiçek ve Eski İçişleri Bakanı Abdülkadir Aksu beraberindeki heyet ile birlikte İnönü İlçesini ziyaret ettiler.

TBMM Eski Başkanı, Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Cemil Çiçek ve Eski İçişleri Bakanı Abdülkadir Aksu beraberindeki heyet İnönü İlçesine gerçekleştirdikleri ziyaretlerine ilçeye ismini veren İnler Mağarası ile başladılar. Burada İnönü Belediyesi tarafında gerçekleştirilen İnönü Kalesi ve İnleri Restorasyon 1. Kısım Uygula çalışmasını yerinde inceleyerek İnönü Belediye Başkanı Kadir Bozkurt’tan yapılan restorasyon çalışması hakkında bilgi aldılar. Daha sonra Şeyh Kuddusi Cami ve İnönü Savaşları Karargâh Müzesi’ni ziyaret eden heyet Eskişehir’de bulunan programa katılmak üzere ilçeden ayrıldı. İnönü Belediye Başkanı Kadir Bozkurt, (TBMM) Eski Başkanı, Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Cemil Çiçek ve Eski İçişleri Bakanı Abdülkadir Aksu ve beraberindeki heyete ilçeye gerçekleştirdikleri ziyaretten dolayı teşekkür etti. 

Yorumlar
Yükleniyor...
0
.