Eski Haberleri

eski haberleri ve güncel eski gelişmeleri, eski ile ilgili tüm video, eski fotoğrafları ve eski haberleri Milli İrade Gazetesi sitemizde


ESKİŞEHİR

ESKİ Genel Müdürlüğü, Kalabak damacana fiyatları ile ilgili bilgilendirmede bulundu.

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi’nin hayata geçirdiği projeleri ve tesislerinde yapılan örnek çalışmaları yerinde anlatmak üzere düzenlediği teknik geziler büyük ilgiyle başladı.

ESKİ Genel Müdürlüğü tarafından sosyal medyada Alo Kalabak tanıtım broşürü olarak paylaşılan içeriğin sahte olduğunu belirterek, suç duyurusunda bulunulduğunu da...

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (ESKİ), öğrencilere suyun önemini anlatmaya devam ediyor.

Eskişehir’de eski eşinin evini basıp babasını darp eden ve sürekli ölüm tehditleri savuran şüpheli tutuklandı.

Emel Şimşek, ölüm tehditleri altında yaşam mücadelesi verdiğini, kendi evine gidemediğini ve farklı yerlerde sığınarak yaşamaya çalıştığını belirtti.

ESKİŞEHİR

Eskişehir’de, 80 bin TL değerindeki eski model bir otomobilin arka kısmının römork haline dönüştürülmesiyle birlikte 5 bin TL’ye satılması dikkat...

ESKİŞEHİR

ESKİ tarafından alınan karar ile Kalabak Suyun damacana fiyatı 10 Ocak 2022 Pazartesi gününden itibaren geçerli olmak üzere 7 TL’ye...

ESTÜ Mühendislik Fakültesi Çevre Mühendisliği bölümü öğrencileri ESKİ Genel Müdürlüğü İçme Suyu Arıtma Tesislerine teknik gezi düzenledi.

Eskişehir’de bazı yayın organlarında ESKİ ile ilgili AKP tarafından getirilen iddialara karşı ESKİ Genel Müdürlüğü bir açıklama yaptı.

Pınar Turhanoğlu Gücüyener, Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı ESKİ ile ilgili kendilerine yoğun şikâyetler gelmeye devam ettiğini belirtti.

Eskişehir’de kullanılmayan eski hamamın duvarlarına kimliği belirsiz kişi veya kişilerce yapılan ilginç şekiller dikkat çekti.