27 Mayıs 2024 tarihi itibari ile Ay gününden merhaba. Haftanın ilk iş günü Ay Oğlak burcunda ilerliyor. İş ve yaşam dengesini bulmamıza yardımcı olacak enerjiler getiriyor. İş ve projelerimizle ilgili çözülmemiş konularla uğraşlar verebilir, finans ve kamusal alandaki işlerimizi süreklilik ve öz disiplin ile takip edebiliriz Hedeflerimize odaklanmak ve somut planlamalarımızı gerçekleştirmek, sorumluluklarımıza ağırlık vermek isteyebiliriz.

Ayrıca, otorite figürleri ile ilişkilerimizi dengelemeye odaklanmak içinde bu enerjiden faydalanabiliriz.

Sabah saatlerinde Ay-Mars kare açısını etkinleştiriyor ve sonrasında Şiron ile de yapacağı uyumsuz bağlantısı günün ilk yarısı için devreye giriyor. Duygusal olarak hassasiyetimiz artabilir, incinme- incitmeye meyilli davranabiliriz. Bu geçiş, geçmişte yaptığımız hataların ve kendimizde gördüğümüz eksikliklerin, farkına varmamıza neden olabilir. Görüş açımızı değiştirmek, farklı çözüm yolları bulmak ve hatalarımızı kabul ederek, iyileştirme yönünde kararlar alabiliriz.

Ayrıca başkalarına tavsiyeler vermek ya da fikir danışmak açısından da bu enerjiden faydalanabiliriz.

Günün ikinci yarısı Ay-Uranüs trinesi etkili oluyor. Normal zamanlardan daha güçlü sezgilerde olacağız. Dolayısıyla bu enerjiyi yaratıcı uğraşlara ve hızlı kararlar vermemiz gereken önemli meselelere kanalize edebiliriz. İş ve ev ortamımızda beklenmedik değişiklikler, sürpriz haberler, şaşırtıcı misafirler ve heyecan verici olaylarla karşılamamız mümkün olabilir.

Ayrıca geçmiş alışkanlıklar ve davranış kalıplarından vazgeçmeye istekliysek ve yaşamınızdaki amacını aşmış eski bir kavramları kolay bırakabiliriz.

Ay 23.02-23.45 saatleri arasında boşlukta ilerliyor ve sonrasında Kova burcunun evine giriş yapıyor.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

Sevgiler.