7 Aralık 2021 tarihi itibari ile Mars gününden merhaba. Oğlak burcundaki Ay-Plüton ve Marstan alacağı görünümlerin ardından saat 07.42 de boşluğa giriyor ve günün ikinci yarısına kadar boşlukta ilerleyecek. Ay boşlukta olacağı zaman içinde ararımıza yönelik olmayan beklenmedik sonuçlarla karşılaşabiliriz. Dolayısıyla yeni başlangıçlar, girişimler yapmaktansa rutin görevlerimizi yerine getirilmesi için çaba harcamak daha akıllıca olacaktır.

Ay saat.14.48 de Kova burcunun evine giriş yapıyor. Daha özgür, paylaşımcı ve üretken olacağımız enerjiler getirecek. Yaklaşık iki buçuk gün boyunca olaylara ve durumlara geniş bir bakış açısıyla yaklaşabiliriz. Herkesten farklı olmak, farklı olanı yapmak isteğimiz ağır basabilir.

Ekip çalışmaları içinde yer almak, sosyalleşmek yaşantımıza renk ve hareket katacak şeylere daha çok eğilim gösterebiliriz.

Günün gezegen hareketi ise Merkür-Neptün karesidir. Zihinsel karışıklık ve iletişim kopukluğu ile doğru ve net bilgiye ulaşamama gibi kısıtlamalar getirecek. Kişisel ilişkiler, yanlış anlamalar, kararsızlıklar ve aldatma- aldatılma gibi utanç verici durumlar oluşabilir.

Politik ve sosyal alanlarda asılsız dedikodular ve önemli mevki sahibi insanlara atılan iftiralar yada skandallar ile gündem değişebilir. Sosyal medyada bilgi eksikliğinden kaynaklı yalan haberler ile bilgi kirliliğine neden olabilir.

İş bağlantıları, sözleşme, anlaşma ve önemli kararlarınızı birkaç gün ertelemek yerinde bir karar olacak. Böylelikle ihmaller, önemli ayrıntıların gözünüzden kaçırmasına izin vermeyecek hem de, karşı tarafın hileli ve haince hareketlerine karşı tedbirinizi almış olacaksınız.

Kazalara açık bir geçiş olduğundan Özellikle sürücüler trafikte ekstra dikkatli olmanız gerekiyor.

Seyahat edecekler ise unutkanlıklar ve karışıklıklarla karşılaşabilirsiniz. Yolculuk esnasında çantalarınızı yada para, kimlik, belge gibi önemli eşyalarınızı yanınızdan ayırmamaya özen gösterin.

Sanatla uğraşanlara ise yararlı bir etkidir, sezgileri ve rüyaları sayesinde bu dönemi kullanarak oldukça verimli eserler meydana getirebilirler.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım sevgiler.