2 Aralık 2021 tarihi itibari ile Jüpiter gününden merhaba. Ay günü Akrep burcunun evinde geçiriyor. Plan ve hedeflerimize çok kolay odaklanabileceğimiz bir gün. İş ve sosyal hayatımızda ilerlemek istediğimiz noktaya ulaşabilecek, potansiyel gücü ve inancı kendimizde bulabiliriz.

Yaşantımızdaki belirsizlikleri, gizli olanı içgüdüsel olarak kontrolümüz altına almayı başarma fırsatı elde edebiliriz. Finansal konulardaki işlerimizi, varsa emlak ve vergi sorunlarımıza odaklanarak kolay ilerleme sağlayabiliriz.

Elimizde beklettiğimiz yada üzerinde çalıştığımız herhangi bir konuya uzun süre yoğunlaşmış olabilir, araştırma ve çalışmalarımız için ideal bir gün zira daha derinlerine inebilir, istediğimiz sonuca kolay varabiliriz. Yada Aklımızı kurcalayan bazı meseleleri karanlıkta bırakmamak, ışık tutmak ve açığa çıkarma imkânı da bulabiliriz.

Ay sabah erken saatlerde Satürn karesini etkinleştiriyor. Güne karamsar bir ruh haliyle başlayabiliriz.

Mantık ve sezgiyi tutarlı bir şekilde birleştirerek kullanmak zor olabileceğinden, belirsizliklere çekilme eğlimide olabiliriz. Dolayısıyla bu zaman diliminde Sabırlı ve olayların akışına göre hareket etmekte fayda var sevgili dostlar.

Sonrasında Ay günün ilk yarısına etki edecek Uranüs ile karşıt açıda oluyor. Günlük rutinlerimizde ön görülemez aksamalar meydana getirecek bir enerjidir. Kontrolümüz dışında gelişen olaylar duygusal rahatsızlıklara ve ilişki karmaşalarına neden olabilir.

Hayatımızda bize güvenlik hissi veren koşullar öngörülemez hale gelebilir.

Beklenmeyen ani gelişen olaylar iş ve aile ilişkilerimizi etkileyebilir. Dolayısıyla dürtüsel tepkiler vermekten ve duygusal kararlar almaktan kaçınmalıyız.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım

Sevgiler.