1 Aralık 2021 tarihi itibari ile Merkür gününden merhaba. Terazi burcunda ilerleyen Ay saat 07.20 de boşluğa giriyor ve günün ilk yarısını boşlukta geçiriyor.

Ay’ın boşlukta geçireceği zamanı yeni başlangıçlar, önemli kararlar ve tutamayacağımız sözler vermemeye çalışmalıyız. Zira fikrimiz ve şartlarımız değişime uğrayabilir.

Daha önceden farkına varmadığımız noktaları görebilmemiz açısından oldukça elverişli olan bu enerji ile eksik kalan tamamlanması gereken işlerimizin ayrıntılarıyla ilgilenmek hatalı ve yanlış olanı düzeltmek, düzenlemek adına değerlendirebiliriz

Ay saat 14.56 da Akrep burcunun evine giriş yapıyor. Yoğun duygu ve tepkiler uyandırmaya meyilli olacağımız enerjiler getiriyor. Sezgimize daha fazla dikkat etmek de faydalı olacak.

Yaklaşık iki gün boyunca, kişisel yaşantımızda değişim ve dönüşüme yol açacak şanslar elde edebiliriz.

Günün gezegen hareketinde Güneş-Satürn atmışlığının etkinleşiyor. Birkaç gün boyunca sabır, azim ve güçlü bir iş ahlakı getiriyor. Ciddi bir tutum ve disiplin duygusu ile hedeflerinize yoğunlaşmak için mükemmel bir zamandır. 

Kararlılık, sorumluluk ve farkındalığınızı, kullanarak şimdiye kadar cesaret edemediğiniz gerçekleştirmek istediğiniz hedefleriniz yada gelecekle ilgili planlarınıza kararlı adım atabilirsiniz.

Kariyer hayatınızda unvan, promosyon, terfi ve daha fazla tanınacağınız gelişmeler yaşayabilirsiniz. İş tecrübelerinizden faydalanmak isteyen genç meslektaşlarınıza tavsiyeler ve desteklerde bulunabilirsiniz. Yada siz çevrenizdeki otorite figürlerinden destek ve tavsiyeler alabilirsiniz.

İkili İlişkilerde ise ciddi bir sorununuzu çözüme kavuşturmak yada gecikmiş bazı kararları almak için harekete geçebilirsiniz.

Özellikle çevrenizde kalp ya da sırt problemi olanların sağlık kontrolünden geçmelerine ön ayak olmalısınız.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım sevgiler.