29 Kasım 2021 tarihi itibari ile Ay gününden merhaba. Haftanın ilk iş günü Başak burcunda ilerleyen Ay saat 03.03 de boşluğa giriyor ve öğle saatlerine kadar olan süreyi boşlukta geçiriyor. Dolayısıyla günün ilk yarısı için yeni girişimlerde bulunmak, yeni adımlar atmak ve önemli konularda kararlar almak elverişsiz olacağından rutin akışla ilerleme sağlamaya çalışmalı yarım işlerimizi tamamlamalıyız sevgili dostlar.

Ay saat 11.55 de Terazi burcunun evine giriş yapıyor. Yaklaşık iki gün boyunca, adil ve tarafsız olacağımız enerjiler getirecek. Çalışmalarımızı denge kuran fikirler eşliğinde ilerletmeye çalışacağız. İş toplantılarımızı ve bağlantılarımızı adil bir şekilde yürütebiliriz.

Günün gezegen hareketinde Mars-Neptün trinesi etkinleşiyor. Hayal gücümüzü ve iyileşme yeteneğimizi güçlendiren bir geçiştir.  Aynı zamanda, dürtülerimiz hedefe yöneliktir çünkü çoğu zaman olayların nasıl gelişeceğine dair bir fikir yürütebiliriz.

yeni bir girişiminde atılabilir, önemli bir projelerde yer alabilir veya mevcut işimize daha idealist etkinlikler dahil edebilir, İş yaşantımızı daha iyi hale getirmek için fırsatlar elde edebiliriz. Önemli sorunların üstesinden gelmek için de değerlendirebiliriz.  Manevi değerlerimizle uyumlu hayırsever girişimlerde veya projelerde yer alabiliriz.

Bugün ayrıca Güneş-Merkür ile kavuşuyor. Bu enerji kendinizden emin bir şekilde düşüncelerinizi ifade etme, bilgiyi başarılı bir şekilde özümsemenizi vaat ediyor. Geçmişten, geleceğimizi etkileyebilecek olaylarını olumlu bir mercek ve mizah anlayışıyla yeniden gözden geçirmek için değerlendirebileceğimiz bir enerjidir.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım

Sevgiler.