25 Kasım 2021 tarihi itibari ile Jüpiter gününden merhaba. Ay günü Aslan burcunun evinde geçiriyor. Güne, gururlu ve yaratıcı enerjiler veriyor. Bugün kendimize her zamankinden daha fazla güven duyabilir, cesur ve girişken tarafımızı ön plana çıkartabiliriz.

Yaratıcı düşünce ve sanatsal dokunuş gerektiren işlerimizde gelişme ve üretkenlik sağlayabiliriz.

Eşimiz, dostumuz, sevdiklerimiz veya varsa çocuklarımız ile sinema, müze, sergi veya sirk gibi sosyal hayatımızı canlandıracak etkinliklere gidebilir, keyifli zamanlar geçirebiliriz sevgili dostlar.

Günün ilk yarısı Ay-Satürn karşıtlığı etkili oluyor. Gerek çalışma gerek ev yaşantımızda göz ardı ettiğimiz sorumluluklarımıza dikkatimizi vermemiz gerekebilir. Zira Planlarımızda hayal kırıklıkları yaşamamız mümkün olabilir. Otorite figürleriyle uyuşmazlıklar, gerginlikler veya çatışmalar yaşamamız mümkün görünüyor. Karşılaşacağımız zorlukların üstesinden gelmek adına kurallara uymak konusunda sabırlı hareket etmeli, kendimizi uğraşlarımıza ve planlarımıza konsantre etmeye çalışmalıyız sevgili dostlar.

 Günün ikinci yarısı Ay-Uranüs karesi etkili oluyor. Günlük işlerimizi yürütmeye çalıştığımız bu zaman diliminde ön görülemez aksamalar meydana gelebilir. Beklemediğimiz zorluklar, arkadaşlarımız, otorite veya sevdiklerimiz ile çatışmalara neden olabilecek koşullar ortaya çıkabilir. Dolayısıyla kendimizi disipline etmek, sorumluluklarımızı aksatmamak ve başkalarının duygularına saygı göstererek çekişmeli durumlardan kendimizi frenleyerek bu stresli enerjiyi olumlu yöne döndürebiliriz sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım

Sevgiler.