Cumhuriyetimizin 98. yılı etkinlikleri kapsamında, TED Eskişehir Koleji Özel Anaokulu Öğrencileri Cumhuriyeti coşkuyla ritim ve vals gösterileriyle kutladı.

Cumhuriyetimizin 98. yıl dönümü etkinlikleri kapsamında, TED Eskişehir Koleji Özel Anaokulu Öğrencileri Cumhuriyeti coşkuyla ritim ve vals gösterileriyle kutladı. Okul yöneticileri, “Cumhuriyeti sizlere emanet ederken içimiz çok rahat minik kolejliler. Yaşasın Cumhuriyet. Yaşasın onu yüceltecek yeni nesil” dediler. Cumhuriyetimizin 98. yıl dönümü etkinlikleri kapsamında, TED Eskişehir Koleji Öğretmenleri ve Öğrencileri Cumhuriyet Yürüyüşü de gerçekleştirdi.

Cumhuriyetimizin 98. Yılında; bağımsız, laik, uygar Türkiye Cumhuriyetinin varlığı için tıpkı bundan 98 yıl önce olduğu gibi bugün de aynı ruhla bu büyük onuru birlikte yaşıyoruz. TED Eskişehir Koleji olarak, Türkiye Cumhuriyetinin tüm değerlerini kurumsal olarak gururla taşıyor meşalemizle karanlıkları aydınlatma konusundaki kararlılığımızı,  Atamızın manevi huzurunda bir kez daha haykırıyoruz. Yaşasın Cumhuriyet.

Yaşar Üniversitesi 8 Öğretim Elemanı alıyor Yaşar Üniversitesi 8 Öğretim Elemanı alıyor