Yarışma Haberleri

yarışma haberleri ve güncel yarışma gelişmeleri, yarışma ile ilgili tüm video, yarışma fotoğrafları ve yarışma haberleri Milli İrade Gazetesi sitemizde


ESKİŞEHİR

Afyonkarahisar, Bilecik, Eskişehir, Kütahya ve Uşak illerinden her yıl birinde şiir ve resim yarışması düzenleyen Osmangazi Elektrik Dağıtım AŞ (OEDAŞ),...

ESKİŞEHİR

Büyükşehir Belediyesi, 'Boğaziçi Çevre Ödülleri 2021' yarışmasında Yılın En Çevreci Yerel Yönetimi dalında olarak aday gösterildi.

ESKİŞEHİR

AÜ'de Yunus Emre Hediyelik Eşya Yarışması ve Yunus Emre Uluslararası Lületaşı Heykel Sempozyumu'nun sergi açılışı ile ödül töreni gerçekleştirildi.

ESKİŞEHİR

Fashion Eskişehir Moda Tasarım Yarışması’nın jüriliğini üstlenen moda sektörü ve iş dünyası, basın ve tanıtım etkinliğinde buluştu.

ESKİŞEHİR

Eskişehir Şairler, Yazarlar, Ozanlar Derneği Başkanı Eskişehirli şair Ertuğrul Şakar uluslararası ‘İki Devlet Tek Millet’ şiir yarışmasında’ birinci oldu.

ESKİŞEHİR

Uluslararası Sakarya Ayçiçeği Dağ Bisikleti Yarışı'na katılan Eskişehir Bisiklet Topluluğu’ndan 4 sporcu, 35 kilometre pedal çevirerek mücadele etti.

ESKİŞEHİR

Türkiye Radyo Televizyon Kurumu (TRT) tarafından bu yıl yedincisi düzenlenen TRT Geleceğin İletişimcileri Yarışması'nda ödüller sahiplerini buldu.

ESKİŞEHİR

Odunpazarı Belediyesi Sağlıklı Kentler Birliği tarafından bu yıl 12’incisi düzenlenen Sağlıklı Şehirler En İyi Uygulama Yarışması’nda juri özel ödülünü kazandı.

ESKİŞEHİR

Büyükşehir Belediyesi’nin 8 Mart 2021 tarihinde başlattığı Kadın Yönetmenler Kısa Film Yarışmasının kazananları, 18 Eylül’de gerçekleştirilen törenle açıklandı.