10 Aralık 2021 tarihi itibari ile Venüs gününden merhaba. Haftanın son iş günü Ay Balık burcunun evinde ilerlemesini sürdürüyor. Güne başkalarının istek ve ihtiyaçlarına daha duyarlı olacağımız enerjiler veriyor. Evrensel sevgi, insanlığı ilgilendiren konular, maneviyat ve inanç uygulamalarına yönelebiliriz zira Venüs günündeyiz. İlerleme sağlamayı düşündüğümüz önemli görüşme, konuşmalar ve dikkat gerektiren işlerde daha fazla emek ve zaman harcamak durumunda kalabiliriz. Dolayısıyla ayrıntılar üzerinde dikkat ederek çalışmalarımızı ilerletmeye çalışmalıyız.

Günün tek bağlantısı günün ikinci yarısı Ay-Uranüs atmışlığı ile etkili oluyor. Bu geçiş ile kendimizi daha özgür, daha becerikli hissedecek, daha iyi ifade edeceğiz. Yeni şeyler denemek, yenilik yapmak için yeni yol arayışı içine girebiliriz. Beklenmedik haberler alabilir, sürpriz durumlarla karşılaşabiliriz. Bu geçişi hayatımızın amacına yönelik olmayan eski alışkanlıklarımızdan kurtulmak, hayatımızda değişim başlatmak içinde değerlendirebiliriz sevgili dostlar.

Bugün gezegen hareketlerinde Venüs-Plüton kavuşumu ve Merkür-Jüpiter atmışlığının etkisindeyiz. Bu enerjilerinin etkisi altında, olayların gidişatını, yerleşik kuralları, ilişkileri kökten değiştirmek için bir takım teşvikler ortaya çıkabilir. Ancak birkaç gün geleceğimizi yeniden şekillendirmek adına planlar yapmak, projeler geliştirmek için değerlendirebiliriz.Açık ve net konuşmalarımızla iletişimlerinizde ve ilişkilerinizde diplomasi geliştirebilir, mantıklı sonuçlara varma imkânı elde edebiliriz.

Hukuki meseleler ve eğitim konularında önemli gelişmeler yaşamamızda mümkün olabilir sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım

Sevgiler.