8 Aralık 2021 tarihi itibari ile Ay gününden merhaba. Haftanın ilk iş günü Ay saat 04.04 de Oğlak burcunun evine giriş yapıyor. Ay’ın Oğlak burcuna geçişi ile dünyasal amaçlara odaklı bir ruh hali getiriyor. Yaklaşık iki buçuk gün boyunca görev ve sorumluluklarımıza dört elle sarılamaya çalışacağız.

Ekstradan sabır ve disiplin verecek olması ertelediğimiz zor iş ve görevlerimizi gündeme getirebilir, daha rahat halledebilme olanağı bulabiliriz.

Hayatımızı daha verimli hale getirmek görev ve sorumluluklarınıza yönelik yapısal değişiklikler yapma ihtiyacı duyabileceğimiz bir transit. Dolayısıyla, uzun vadede başarı getirecek, proje, girişim ve çalışmalarımızı başlatmak, açısından uygun bir zamandır.

Geçimini günlük kazanç getiren işlerden sağlayanlar ise kısa vadede memnun edici kazançlar elde etmeleri söz konusu olabilir.

Gayrimenkul alım-satımı, toprak, bağ, bahçe işlerinizle uğraşmak içinde Oğlak burcu geçişinden faydalanabiliriz.

Günün ilk yarısı Ay-Venüs ile kavuşum, Merkür ve Mars olumlu açılar içine giriyor. Bu kombinasyon öğrenme, keşfetme arzumuzu uyandırıyor. Her türlü iş ve ilişkilerimizde daha yükseği hedefleyeceğiz. Kendimizi ve yeteneklerimizi ifade etmek, çalışmalarımızı paylaşmak veya yeni bir takım çalışmasına başlamak için daha cesur hissedebiliriz. Heyecan verici projeler veya çalışmalar konusunda ciddi ilerlemeler kaydedebiliriz. Her hangi bir sorunu çözmemize veya hedeflerimize ulaşmamıza yardımcı olabilecek bir kaynak bulabiliriz.

Akşam saatlerine doğru Ay-Şiron karesi etkili oluyor. Geçmiş negatif duyguların izlerini zihninden atmak  yaraları şifalandırmak ve kendimize yeni bir başlangıç yapma fırsatı bulabileceğimiz bir enerjidir. Kendimizde gördüğümüz eksikliklerin, kusurlu olduğumuz yönlerimizin farkına varabilir, bakış açımızı değiştirip, farklı çözüm yollarına eğilmek adına değerlendirebiliriz.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım

Sevgiler.