6 Aralık 2021 tarihi itibari ile Ay gününden merhaba. Haftanın ilk iş günü Ay Oğlak burcunun evinde ilerliyor. Günümüze daha düzenli ve pragmatik bir yaklaşım getiriyor. İş ve projelerimizle ilgili çözülmemiş konularla uğraşlar verebilir, finans ve kamusal alandaki işlerimizi süreklilik ve öz disiplin ile takip edebiliriz.

Günün ilk yarısı Ay-Uranüs trinesi etkili oluyor. İlginç ve heyecan verici değişiklikler gerçekleşebilir. İş ve girişimlerimize bizi motive edecek bu enerji ile hedeflerimize doğru hızlı bir ilerleme sağlayabiliriz. Sosyal ve romantik fırsatlar karşımıza çıkabilir. Teknolojik gelişmeleri yakın takibe alabilir, evimiz ya da iş yerimizde kullanabileceğimiz farklı ve yeni bir ürün satın alabiliriz sevgili dostlar.

Günün son saatlerinde Ay-Neptün atmışlığı ile sezgisel bir anlayışa sahip olacağımız bu saatlerde sevdiklerimiz ile keyifli zamanlar geçirebiliriz.

Günün gezegen hareketinde ise Mars-Plüton atmışlığı fiziksel enerjinizi yükseltecek. Hedefe yönelik yaratıcılığınıza ve sorumluluklarınıza odaklandığınız takdirde gelişim imkânları ve değişim fırsatları elde edebilirsiniz. İkna edici taktikler geliştirebilir daha önce engellenmiş, bloke edilmiş başarınızı yada ödülünüzü geri almak için harekete geçebilirsiniz. Prestij ve başarı getirecek çalışmalar içinde görevler üstlenebilirsiniz.

Finansal konularda hedefinize yoğunlaşarak yeni kaynaklar ve finansal projeler geliştirebilirsiniz.

Bu arada birikiminiz varsa, kimseyle paylaşmadan büyük bir gizlilik içinde düşüncenizde ki girişimleri yapabilir yada yatırım planlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

İlişkilerde fiziksel ve duygusal karşılıklı paylaşımlar ile yoğun ve derin bir romantizm artışı yaşayabilirsiniz.

Fiziksel sağlığınızı düşünerek vücudunuzu forma sokacak yeni bir eksersiz, spor ve rejimine başlamak içinde iyi bir fırsattır.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım

sevgiler.