26 Kasım 2021 tarihi itibari ile Venüs gününden merhaba. Ay Aslan burcunun evinde ilerliyor. Aslan burcundaki Ay onurlu, gururlu ve otoriter olacağımız enerjiler veriyor. Eylemlerimizin ve yaratımlarımızın memnuniyetini ve gururunun fazlasıyla yaşabiliriz. Sevgi dolu ve etkileyici doğamızı da açığa çıkartabiliriz. Aşk hayatımızı, yaratıcı uğraşlarımızı ve hobilerimizi ve çocuklarla ilişkilerimizi geliştirmenin yeni yollarına odaklanabiliriz.

Sabah saatlerinde Ay-Mars karesi ile güne sabırsız ve gergin başlayabiliriz. Yapmak istediğimiz şey, mümkün olanla çelişebilir. Karşıt görüşler bizi heyecanlandırabilir ve hareket tarzımızı ayarlamamız gerekebilir.Çok yargılayıcı olmamalı,eylemlerimiz ve kararlarımızı aceleye getirmemeye çalışmalıyız sevgili dostlar.

Günün ikinci yarısı Ay-Jüpiter karşıtlığı etkili oluyor. Hedeflerimizi ve inançlarımızı tutkuyla hissedebiliriz, ancak bunun bir rehavete dönüşmemesine dikkat etmeliyiz.

Bunun yerine fikirlerimizi geliştirmek ve bilgileri keşfetmek için çok çalışmamız gerekebilir. Meşguliyetlerimiz ağır gelebilir, Kendimizi etrafımızdaki, insanlarla çatışma içinde bulabiliriz veya kamusal yaşamınızda zorluklarla karşı karşıya kalabilirsiniz, 

İdeal olarak, buenerjiyi hedeflerinizi doğrudan ve güçlü bir şekilde takip ederek kanalize etmek en iyisi olabilir sevgili dostlar.

Ay saat 19.24 de boşluğa giriyor ve günü boşlukta geçiriyor. . Önemli şeyler yapmak, kendimizi biraz açığa çıkarmak ve küçük sorunların ve farklılıkların üstesinden gelmek için bu zaman diliminde ısrarcı olmamaya çalışmalıyız sevgili dostlar.

Duygularımızı ve arzularımızı doğrudan ifade etmek yerine, daha düşünceli ve dikkatli davranmanın da faydasını görebiliriz. Rutin işlerimizle ilgilenmek, planlar yapmak veya sorunları çözmeye odaklanmak için bu enerjiyi değerlendirebiliriz.

Günün ilerleyen saatlerini keyif aldığımız uğraşlarla ilgilenmek, sevdiklerimiz ve yakınlarımızla keyifli ve huzurlu zaman geçirmek, dini ve manevi görevlerimizi yerine getireceğimiz çalışmalar yaparak değerlendirebiliriz sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım

Sevgiler.