23 Kasım 2021 tarihi itibari ile Mars gününden merhaba. Ay günü Yengeç burcunun evinde geçiriyor. Güne İçgüdülerimize ve en derin duygularımıza özel önem vereceğimiz enerjiler veriyor. Ailemiz, iç meselelerimiz, kişisel çıkarlarımız, güvenliğimiz ve geçmişimizi ilgilendiren konular ön plana çıkabilir.

Günün ilk yarısı Ay-Uranüs atmışlığı etkili oluyor. . Beklenmedik, sürpriz durumlarla karşılaşabiliriz. Acil durumlar ve yeni düşüncelerle farklı bir yöne döndüren olaylar meydana gelebilir.

Gün ortalarında Ay-Venüs karşıtlığı etkili oluyor. Hem ilişkilerimizde hem de maddi konularda beklentilerimiz yükselebilir. Beklentilerimiz dışında gelişen olaylara tepkisel davranma eğilimde olabiliriz. Dolayısıyla, çalışmalarımızın detaylarını müzakere etmeli, ilişkilerimizde ise uzlaşmaya çalışmalıyız.

Ayrıca, lüks ve konfora düşkünlüğümüzün arttığı bu zaman diliminde, aşırı yeme-içme ve kontrolsüz harcamalardan kaçınmalıyız sevgili dostlar.

Günün ikinci yarısı Ay-Mars trinesi ile hayatımızı daha güvenli ve mutlu hale getirmek için çok çalışmak, düşüncemizde olan bir projeyi başlatmak için harekete geçmek isteyebiliriz.  Grup çalışmaları, İş yerimizdeki anlaşmazlıkları çözümlemek, iş birliği geliştirmek içinde değerlendirebileceğimiz mükemmel bir zamandır. Ayrıca sevdiklerimize duygularımızı yada kişisel kararlarımızı içtenlikle açabiliriz.

Ay günün son saatini Neptün uyumluluğu ile kapatıyor. Sempatik ve hassas duygularda olacağımız bu saatlerde ailemizi ile keyifli bir gece geçirebiliriz. Yada yaratıcılık ve hayal gücümüzden ilham alarak sanatsal uğraşlarımıza veya Dua, meditasyon ve yoga gibi manevi çalışmalara odaklanabiliriz.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım

Sevgiler.