22 Kasım 2021 tarihi itibari ile Ay gününden merhaba. Haftanın ilk iş günü Ay 06.32 de Yengeç burcunun evine giriş yapıyor. Hassas ve duyarlı enerjilerle güne başlıyoruz. Yaklaşık iki gün boyunca, aile, ev, çocuk, gelenekler ve milli meselelere yönelik konularda daha fazla enerji ve zaman harcayabiliriz. Mide ve sindirim sistemimiz hassalaşabilir. Alerjik durumlar ortaya çıkabilir. dolayısıyla yediklerimizin ve içtiklerimizin hijyenik ve güvenli olmasına özen göstermeliyiz.

Ay günün tek bağlantısını günün son saatlerinde Şiron karesi ile gerçekleştiriyor. Geçmiş negatif duyguların izlerini zihinden atmak  yaraları şifalandırmak ve kendimize yeni bir başlangıç yapma fırsatı bulabileceğimiz bir enerjidir. Kendimizde gördüğümüz eksikliklerin, kusurlu olduğumuz yönlerimizin farkına varabilir, bakış açımızı değiştirip, farklı çözüm yollarına eğilmek adına değerlendirebiliriz.

Günün gezegen hareketinde ise Güneş, Akrep burcundaki yolcuğunu sonlandırarak 21 Aralık tarihine kadar kalacağı Yay burcuna geçiş yapıyor.

Bu zaman içinde bol hareketli ve dışa dönük enerjiler sağlayacak. Dünyayı yeni bir ışıktan görmemize yardımcı olacak tecrübelere yöneleceğiz. Bu dönem, hedeflerimizi elde etmenin yeni yollarına odaklanabiliriz. Fırsat ve imkânlarımız oldukça genişleyebilir ve aynı zamanda girişimlerimiz çoğalabilir. Dolayısıyla şimdiye kadar önümüze çıkan engel ve tıkanıklıkları kaldırabileceğimiz enerjiye sahip olacağız.

Meraklı bir zihin, kendimizi aşmak, kendimizi yansıtmak ve kendimizi anlamak isteyeceğimiz de bir zamandır. Felsefe, din ve ezoterizm gibi konularda araştırma yapmak ve bilgilenmekten ayrı bir zevk alabiliriz.

Aynı zamanda bildiklerimizi öğrendiklerimizi başkalarıyla paylaşmak ve öğretmekten de ayrı bir zevk alacağız.

Bu dönem, eğitim almak, yabancı birine âşık olup evlenmek veya, kariyer yapmak için Yurt dışında kalmaya karar verebiliriz.

Özel isteklerimizde ivme kazanıyor. Eşimiz veya partnerimiz ile egzotik geziler, kamplar, entelektüel ve sosyal olarak kendimizi zenginleştirebileceğimiz organizasyonlara katılabileceğimiz mükemmel bir zamandır.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım

Sevgiler.