17 Kasım 2021 tarihi itibari ile Merkür gününden merhaba. Koç burcunda ve boşlukta ilerleyen Ay saat 05.18 de Boğa burcunun evine giriş yapıyor. Konfor, sıcaklık ve uyum arzumuzu artırıyor. Hayatlarımızı iyileştirecek değişiklikler yapmak, finansal konularda ise istikrarlı olmak ve maddi durumumuzu değerlendirmeye yönelebiliriz.

Kendimizi şımartacağımız planlar yapmak, anda kalmak, beş duyunun keyfini çıkarmak çok daha önemli bir hal alacak. Yaklaşık iki buçuk gün boyunca Boğa burcundan alacağımız keyifli enerjilerin yanı sıra gün genelinde de istikrarsız ve stresli gezegen açıların olumsuz etkisi söz konusu olacak. Bu stersli enerjiler ile yine Boğa burcunun sabır ve azime dayalı enerjisi ile baş etmeye çalışacağız sevgili dostlar.

Günün tek bağlantısını Ay, Akşam ilerleyen saatlerde Satürn karesi ile gerçekleştiriyor. Ailemiz, sevdiklerimizle birlikte olduğumuz bu saatlerde yerel meseleler, aile ilişkilerimiz veya varsa çocuklarımızla ilişkilerimizde iniş ve çıkışlar gerçekleşebilir. Dolayısıyla, alçakgönüllü olup, sabırlı ve rutin akışta kalmak en güzeli olacak sevgili dostlar.

Günün gezegen hareketinde ise Mars-Uranüs karşıtlığı etkili oluyor. Öfke ve kızgınlıkların artmasına neden olan bir enerjidir. Küçük bir kızgınlıkla karşı tarafa saldırıya geçme isteğimiz ağır basabilir. Dürtüsellik ve geleneğe saygısızlık, sorumluluk ve yükümlülüklerinizden kurtulma isteğimizi de açığa çıkarabilir.

Ayrıca başkaları tarafından karakterimize veya hedeflerimize yönelik beklenmedik saldırganlıklara maruz kalabiliriz. Her iki durumda da hayatımızın rutini altüst olabilir. Bu stresli enerjinin en iyi kullanımı, çatışmalara girmeden önce iki kez düşünmek ve provokasyona tepki vermeden önce biraz incelik ve strateji kullanmaktır sevgili dostlar.Ayrıca trafikte,elektrikle çalışan alet kullanımlarında ve iş makinelerinde dikkatli olmakta fayda var.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım

Sevgiler.