18 Kasım 2021 tarihi itibari ile Jüpiter gününden merhaba. Yarın gerçekleşecek Tutulmaya ilerleyen Ay günü Boğa burcunun evinde geçiriyor. Maddesel değerler ve dünyasal zevklerimiz ön plana çıkarırken, eğlenmemizi ve bizim için sahip olduklarımızı takdir etmemizi de teşvik ediyor.

İş yada özel konularımızda kuracağımız diyaloglarda anlayış ve hoşgörümüz sayesinde hiç çaba sarf etmeden olumlu ilerlemeler kaydedebiliriz. Bütçemizle ilgili planlamalar yapabilir maddi konuları yeniden gözden geçirebilir, istikrara kavuşturabiliriz.

Yarınki tutulma, Ekim 2023'e kadar uzanan yeni bir Boğa/Akrep tutulması serisini başlatıyor. Yılın ilerleyen zamanlarında ekonomik reformlar gerçekleşebilir. Boğa –Akrep aksı Maddi ve manevi gerçekliklerimizi dengelemenin yeni yolları ile birlikte yeni bir finansal sistemin doğuşu da ortaya çıkabilir.

Sabah saatlerinde Ay-Venüs trinesinin ardından, Uranüs ile aynı noktada birleşiyor. . Bu geçiş yaşam yönümüzü değişikliğe uğratabilecek etkiler getirebilir. Ani olaylar, şaşırtıcı haberler ve sürpriz gelişmelerle karşılaşabiliriz.

Ayrıca, bizi kısıtlayan eski kalıplardan kurtulmayı gerçekten istiyorsak, bu, kişisel hayatımızı gerçekten istediğimiz şeylerle daha uyumlu hale getirmek için gerekli adımları atmanız için de mükemmel bir zamandır. Ayrıca sorumluluklarımızı daha bilinçli bir şekilde yönetmek yararımıza olabilir sevgili dostlar.

Akşam saatlerine doğru Ay Günün gezegen hareketindeki Merkür-Neptün trinesi ile bağlantı kuruyor. Yaratıcılığınızı, hayal gücünüzü, duyarlılığınızı ve maneviyatınızı harekete geçiren bir etkidir Sevdikleriniz ile rahat ve kolay bağlantılar kurabilirsiniz. Onları dinlemek sorunlarına çözüm bulmak adına değerlendirilebilir.

Güçlenen sezgileriniz ve hayal gücünüzü müzik, şiir, dans gibi sanatsal çalışmalar üzerinde kullanabileceğiniz mükemmel bir zaman. Ayrıca bu geçiş ile pşisik yeteneklerinizi geliştirmenize de yardımcı olabilir sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım sevgiler.