2 Şubat 2024 tarihi itibari ile Venüs gününden merhaba. Haftanın son iş günü Ay Akrep burcunun evinde ilerliyor.İş ve meşguliyetlerimizi kontrol etmek, ilerletmek ve sorunlarımıza çözüm bulmak adına önemli bir gün.

Gün ortalarında Ay-Satürn trinesi etkili oluyor. Hedef ve ideallerimize yeni bir yapı ve form verebiliriz. Resmi işlerimizi, sorumluluklarımızı ve görüşmelerimizi beklentimiz doğrultusunda ilerletebiliriz. Karşılık beklemeden çevremizdeki insanlara yardımlarda bulunabiliriz. Yaşamın daha ince şeylerine yaratıcılığımızı kanalize edebiliriz.

Günün ikinci yarısı Ay-Jüpiter karşıtlığı etkili oluyor.Hedef ve ideallerimize yeni bir yapı ve form verebiliriz. Resmi işlerimizi, sorumluluklarımızı ve görüşmelerimizi beklentimiz doğrultusunda ilerletebiliriz. Karşılık beklemeden çevremizdeki insanlara yardımlarda bulunabiliriz. Yaşamın daha ince şeylerine yaratıcılığımızı kanalize edebiliriz.

Günün gezegen hareketinde ise, Merkür-Neptün atmışlığı etkinleşiyor. Birkaç gün sezgileriniz, yaratıcılığınız ve hayal gücünüz çok güçlü olacak. Daha çok psişik olaylar veya garip tesadüflerle karşılaşabilirsiniz. Günlük hayatınızdan kısa bir süreliğine geri çekilme, kendinizle olma ihtiyacı duyabilirsiniz.

Spritüel, felsefi ve dini konularda kendinizi daha fazla aydınlatmak daha fazla bilgi sahibi olmak isteği ile derin araştırma ya da eğitim almak isteyebilirsiniz.

Uzun zamandır kendiniz hakkında iyi niyet beslemeyen negatif birinin gerçek yüzü ortaya çıkabilir.

Sanatla uğraşanlara bu açı daha fazla ilham verecek ve yaratıcılıklarını daha fazla ön plana çıkaracak.

Şiir, roman ya da bir müzik aleti öğrenmeye başlamak için de uygun bir zaman.

Ciddi hesap gerektiren işler ve finansal işlerinizi yürütürken her zamankinden biraz daha dikkatli olmak gerektiğini unutmamalısınız

Tanıtım, reklamcılık, pazarlama alanlarında iş bağlantıları için dedeğerlendirebileceğiniz ideal bir zamandır sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım. Sevgiler.