19 Aralık 2023 tarihi itibari ile Mars gününden merhaba. Ay günü Balık burcunun evinde geçiriyor. Hassas, anlayışlı duyarlı, sanatsal ve şiirsel bir ruh halinde güne merhaba diyoruz. Olay ve kavramlara duygusal açıdan yaklaşacağımızdan gerçekleri kabul etmekte zorlanabiliriz.  Günlük yaşamımızda doğacak sorunları empati yaparak önleyebileceğimiz gibi ilişkilerimizi de güçlendirebiliriz. 

Sabah saatlerinde Ay-Mars ile kare-Venüs ile trine görünümleri oluşturuyor. Duygularımızı kont edememek ve etmek arasında kalacağımız enerjilerle güne başlıyoruz. Enerjimizi iş ve meşguliyetlere kanalize edebiliriz sevgili dostlar.

Günün ilkyarısı Ay-Uranüs atmışlığı ile normal zamanlardan daha güçlü sezgilerde olacağız. Dolayısıyla bu enerjiyi yaratıcı uğraşlara ve hızlı kararlar vermemiz gereken önemli meselelere kanalize edebiliriz. İş ve ev ortamımızda beklenmedik değişiklikler, sürpriz haberler, şaşırtıcı misafirler ve heyecan verici olaylarla karşılamamız mümkün olabilir.

Ayrıca geçmiş alışkanlıklar ve davranış kalıplarından vazgeçmeye istekliysek ve yaşamınızdaki amacını aşmış eski bir kavramları kolay bırakabiliriz.

Günün ikinci yarısı Ay-Neptün kavuşumu etkili oluyor. Daha duygusal olarak hassas ve yaratıcı olabiliriz, ancak aynı zamanda daha kolay etkilenebilir ve kafamızın karışması da muhtemeldir. Dolayısıyla meşguliyetlerimizi dikkatlice ilerletmeye çalışmalıyız sevgili dostlar.

Hayırseverlik çalışmalarının yanı sıra sanatla uğraşanlar için ideal bir geçiştir. Zira sanat, moda veya eğlence alanlarında bir başyapıt yaratmak için ilham alabilirler. 

Ayrıca zehirlenmelere veya bulaşıcı hastalıklara maruz kalabilirsiniz. Hijyen ve temizlik konularına da dikkat etmekte fayda var sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

Sevgiler.