18 Aralık 2023 tarihi itibari ile Ay gününden merhaba. Haftanın ilk iş günü Ay Balık burcunda ilerliyor.Sezgilerimiz, yaratıcı dürtülerimiz ve duygularımıza göre hareket edeceğimiz bir gün geçirebiliriz.

Kararlılık veya dürüstlük gerektiren şeyleri başarmak ve iş ve uğraşlarımıza motive olmakta zorlanabiliriz. Zira merhamet, sezgi ve hayal gücümüzü kolayca kullanacağız. Ve manevi İhtiyaçlarımıza odaklanma ihtiyacı hissedebiliriz.

Sabah saatlerinde Ay-Jüpiter atmışlığı ile kendimizi daha güvenli ve umutlu hissederek güne başlıyoruz.

Günün ilk yarısı Ay-Merkür atmışlığı etkili oluyor.Yeni fikirler ve yöntemler benimsemek, yeteneğimizi güçlendirebilir. Önemli konuşmalar yapmak, bağlantılar kurmak, bir şeyleri duyurmak ve eğitim ile ilgili meselelerimizi halletmek adına değerlendirebiliriz. Sevdiklerimizle bir araya gelmemizi sağlayacak kısa seyahatlere de çıkabiliriz.

Gerek iş gerek özel ilişkilerimizde, taleplerimizi kolay ifade edebilir, niyet ve kararlarımızı net bir şekilde açıklayabiliriz.

Günün gezegen hareketinde ise Merkür-Jüpiter arasında yüz yirmilik bağlantının etkinleşecek olmasıdır. İyimserlik, mutluluk ve memnuniyet düzeyinizi artabileceği gibi önemli şans ve fırsatlar elde edebileceğiniz bir geçiştir.

Araştırma, çalışma ve sosyalleşmek adına mükemmel bir zamandır. İçgüdüleriniz ve olumlu düşüncelerinizi kullanarak geleceğe yönelik planlar yapabilirsiniz.

Bu aynı zamanda iş yeriniz veya yaşam alanınızı temizlemek ve organize etmek için ideal bir zamandır.

Açık fikirliliğiniz ve ilerici bakış açınız, genel bilginizi artırmanıza ve ufkunuzu genişletmenize olanak tanıyacağından uzak yolculuklara çıkabilir veya ilginizi çeken bir kitabı okumaya başlayabilirsiniz.

İş anlaşmaları yapmak, müzakerelere girip sözleşmeler imzalamak için de ideal zamandır.  Ayrıca eğitim ve tüm yasal konular için de değerlendirebileceğiniz mükemmel bir enerjidir.

Hayır, kurumlarına veya yardıma ihtiyaç duyan insanlara yardımlarda bulunabilirsiniz.

Sosyal yaşamınızda hareketlilik artabileceği gibi tanışacağınız insanlarla sağlam güvenilir arkadaşlıklar geliştirebilirsiniz.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

Sevgiler.