12 Aralık 2023 tarihi itibari ile Mars gününden merhaba. Yeniaya ilerleyen Ay günü Yay burcunun evinde geçiriyor. Pozitif düşünce ve olumlu bir bakış açısıyla güne başlıyoruz. İş ve meşguliyetlerimizi, akıllıca adımlar atarak ilerletmeye çalışacağız.

Ay, çekilme, dinlenme ve kendini yenileme zamanını temsil eden Balzamik fazda. Bu aynı zamanda serbest bırakma ve temizleme aşamasını da temsil eder.

Yarın gerçekleşecek, Yeniay öncesi bizlere faydası olmayan ya da ilgimizi kaybetmiş olan kavramlar, ilişkiler, alışkanlıklar, inançlar ya da projeler gibi yaşamımızdan temizlenmesi ve arındırılması gerekenleri düşünebilir gözden geçirebiliriz. Yarın doğacak yenilenme enerjisi taşıyan Yay burcu Yeniayı ile yeni atacağımız adımları netleştirmek adına bugünü değerlendirebiliriz sevgili dostlar.

Gün ortalarına doğru Ay-Mars ile aynı noktada kavuşuyor. Bu geçiş ile İçgüdüsel değişim ve macera arzusu duyabiliriz ancak gerginlikler ve kazalara açık olacağız. Erkek figürleri ve ilişkilerde stresli ve üzücü durumların oluşması söz konusu olabilir. Sorunlar ve anlaşmazlıklar karşısında, karşı atağa geçmeden bir süre beklemede kalmalı mantıklı olmaya çalışmalıyız. Zira vereceğimiz tepkiyi daha sonradan kendimizin verdiğine inanmakta güçlük çekebilir, pişmanlık duyabiliriz.

Özellikle Trafikte normal zamanlardan daha fazla dikkatli olmaya çalışmalıyız.

Günün ikinci yarısı Ay-Şiron trinesi ile şefkatli, merhametli ve bağışlayıcı enerjiler içermekte. Bilinçaltınızdaki negatif kayıt ve korkular açığa çıkabilir. Yaşamanıza olumsuzluklara neden olan ve size ters gelen bazı olay, kavramlar ve insanlarla yüzleşip onları affederek yaralarınızı iyileştirebilirsiniz.

Hayatımızdaki karmaşıklığı ve ciddiye almamız gereken alanları gözden geçirebilir ve kendimizi güçlendirebiliriz sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

Sevgiler.