11 Aralık 2023 tarihi itibari ile Ay gününden merhaba. Haftanın ilk iş günü Akrep burcunda ilerleyen Ay ile güne başlıyoruz. Sezgisel derin ve tutkulu ruh haliyle güne başlıyoruz.

Günün ilk yarısı Ay-Neptün trinesinin hemen sonrasında Ay-Plüton atmışlığı devreye giriyor. Olumlu dönüşümlere izin vererek yaşamınız üzerinde daha fazla güce ve etkiye sahip olacağımız bir geçiştir. Bu daha büyük gücü ve etkiyi hayatımızdaki ve çevremizdeki olaylar üzerinde de kullanabiliriz. Kişisel ve mesleki sorunlarımızı kolay bir şekilde çözebiliriz. Güç ve otorite konumundaki kişilerle, büyük kuruluşlarla ve şirketlerle ilişkilerimizi iyi yönetebilir onların üzerinde büyük bir etki bırakabiliriz sevgili dostlar.

11.59-14.11 saatleri arasında boşlukta ilerliyor ve sonrasında Yay burcuna giriş yapıyor. Ay Yay burcuna girişi ile yaklaşık iki buçuk gün boyunca çok daha iyimser, pozitif, farklı olmaktan çekinmeyeceğimiz enerjiler sağlayacak ve olaylara geniş bir pencereden bakmaya çalışacağız.

Hemen sonrasında Ay-Satürn karesi etkili oluyor. Önemli iş ve girişimlerimizde istediğimiz etkiyi sağlamakta güçlük çekebiliriz. Otorite figürleriyle veya yaşantımızdaki meselelere aşırı muhafazakâr bir yaklaşımı olan insanlarla çatışmalar yaşayabiliriz. Dolayısıyla Gerginliklerden uzak durmalı, esnek ve barışçıl hareket etmeliyiz.

Günün gezegen hareketinde ise Merkür -Venüs atmışlığı etkili oluyor. İletişim, müzakereler, konuşma, ticari ve edebi faaliyetler için mükemmel bir zamandır. Şu anda ilişkilerimizi geliştirebilir veya samimi bir konuşma yapabilir bazı şeyleri açıklığa kavuşturabiliriz. Bu geçişi sevdiklerimiz ile keyifli seyahat deneyimleri de yaşamak için değerlendirebiliriz sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

Sevgiler.