ASLAN BURCUNDA YENİAY

16 Ağustos 2023Çarşamba günü Saat 12.37 de Ay; Aslan burcundaki Güneş ile 23 derecede kavuşacak ve Yeniay doğacak.

Yeni Ay, Güneş ve Ay'ın kavuşumudur.Yeni bir Ay ayının başlangıcı anlamına geliyor, Yeni Ay'ın geldiği noktayı etkileyen açılara göre nasıl bir ayın bizi beklediğini tahmin edebiliyoruz.

Aslan burcu bize öne çıkma, yaratıcı yeteneklerimizi gösterme arzusu verecektir.
Yaratıcı meslekler, reklamcılık, sanat, tiyatro, blog yazarları için iyi bir ay.

Yeniay horoskopu, yükselende yine Aslan burcu görünüyor. Uranüs karesi ile gerçekleşiyor. Uranüs aynı zamanda Mars ile uyumlu bakış açısında görünüyor. Dolayısıyla iki hafta boyunca genellikle bizlere beklenmedik iniş çıkışlar getirir. Uranüs sürpriz ve anilikten sorumludur. Belki de kontrolünüz dışındaki nedenlerle keskin bir plan değişikliği getirebilir. Hayata yeni renkler, değişim arzusu getirmek isteyebiliriz. Ve bu nedenle, bazı eski nesnelerden, şeylerden ve belki de ilişkilerden vazgeçmemiz gerekecek.
Bu yön, toplumdaki ve ekonomideki çatışma ve istikrarsızlığı vurgulayabilir. En zoru, gelen değişiklikleri kabul etmekte zorlananlar için olacak.

Yeni Ay'a yakın tarihten 2-3 gün önce ve sonrasında ekipman, makine arızası, elektrik kesintisi, patlama, deprem ve yangın riskibarındırıyor dikkat olmalıyız. Bunun yan sıra duygularımızı kontrol etmek Önemli kararlar vermemeye çalışmalıyız, şimdi risk alma zamanı değil. En ufak bir sıkıntı bile ciddi sorunlara yol açabileceği için sağlığımıza dikkat etmek de gerekiyor.

Sağlık açısından kronik hastaların, dolaşım sistemi, kalp ve tansiyon sorunları yaşayanların çok daha fazla dikkat etmeleri gerekmektedir. 

Yeniay, Sağlık açısından kronik hastaların, dolaşım sistemi, kalp ve tansiyon sorunları yaşayanların çok daha fazla dikkat etmeleri gerekmektedir. 

Yeniay, her burcu etkileyecek ancak sabit grup Aslan, Kova, Boğa ve Akrep burçlarını daha fazla etkileyebilir sevgili dostlar.

 

KOÇ VE YÜKSELEN KOÇ; (21 Mart–20 Nisan) Sevgili Koçlar, Yeniay, beşinci evinizde gerçekleşiyor. Projelerinizden herhangi birinin sonuçlanması, yaratıcı süreçler, iş dünyanızda değişiklikler, çocuklar ile ilgili değişiklikler, romantik ilişkiler, eğlence, genel etkinlikler, tatil konularını ön plana çıkarıyor.

BOĞA VE YÜKSELEN BOĞA; (21 Nisan–20 Mayıs) Sevgili Boğalar, Yeniay, dördüncü evinizde gerçekleşiyor. Emlak, ev, aile, akrabalar, nakil ve vize konularındaki değişiklikler, realitenizdeki, etrafınızdaki alandaki değişiklikler ve Ebeveynleriniz ile ilgili sorumluluklarınızı ön plana çıkarıyor.

İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER; (21 Mayıs–21 Haziran) Sevgili İkizler, Yeniay, üçüncü evinizde gerçekleşiyor. Eğitim süreci, kardeşler, meslektaşlar, tanıdıkların yanı sıra araçlar ve yollar, bilgisayarlar, otomobil, iletişim, evrak işleri, entelektüel faaliyetlerle ilgili değişiklikleri ön plana çıkarıyor.

 

YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇ; (22 Haziran–22 Temmuz) Sevgili Yengeçler,

Yeniay, ikinci evinizde gerçekleşiyor. Finans ve maddi kaynaklarda değişiklikler, bütçe ve tasarruflarınızı ilgilendiren karar alma, önemli meselelerde sonuç alma, kredileri kapatma, borçların iadesi gibi konuları ön plana çıkarıyor.

ASLAN VE YÜKSELEN ASLAN; (23 Temmuz–22 Ağustos) Sevgili Aslanlar, Yeniay, birinci evinizde gerçekleşiyor. Başlatılan işler, insiyatif, kişisel ve manevi gelişime ilişkin içsel değişikliklerin yanı sıra görünüm ve davranış tarzınız, imajınızın tamamlanmasına katkı sağlayacak konuları ön plana çıkıyor.

BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAK; (23 Ağustos–22 Eylül) Sevgili Başaklar, Yeniay, on ikinci evinizde gerçekleşiyor. Sırlar, yalnızlık, manevi anlamlar, bilinçdışı, ezoterik, psikoloji, inanç, soyutlama arayışında yaratıcı bir süreç getiriyor. Keşif gezileri, hastane işleri, gizli çalışmaları da ön plana çıkarıyor.

TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİ;(23Eylül–23 Ekim) Sevgili Teraziler, Yeniay on birinci evinizde gerçekleşiyor.Öz verilik, fikirleriniz, arkadaşlarla ilişkiler, kamu dernekleri, ilgilendiğiniz gruplar, sosyal yaşamınız, geleceğinizi nasıl gördüğünüz ve nasıl hayal ettiğiniz gibi kavramları ön plana çıkarıyor.

AKREP VE YÜKSELEN AKREP; (23Ekim–21 Kasım) Sevgili Akrepler, Yeniay, onuncu evinizde gerçekleşiyor. Hedefler, sorumluluk, kariyer ve mesleki gelişim, terfi, statü değişiklikleri, aile hayatı, sosyal durum, hukuksal meseleler bakımından değişiklikler ve otorite figürleri ile ilgili konuları ön plana çıkarıyor.

YAY VE YÜKSELEN YAY;(22 Kasım–21 Aralık) Sevgili Yaylar, Yeniay, dokuzuncu evinizde gerçekleşiyor. Yurtdışı seyahatleri veya uzun mesafeli seyahatler, yeni bilgiler, gayrı resmi statü, dünya görüşünün genişlemesi, sosyal faaliyet, uzak akrabalar ile temaslar gibi konuları ön plana çıkarıyor.
 

OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAK;(22 Aralık–19 Ocak) Sevgili Oğlaklar, Yeniay,

sekizinci evinizde gerçekleşiyor. Diğer insanların para ve kaynaklarının konuları, banka, kredi, vergi, sigorta kuruluşları, borç, miras, acil işler, risk durumları, bilinç dönüşümü ve enerji çalışmaları gibi kavramları ön plana çıkarıyor.

KOVA VE YÜKSELEN KOVA; (20 Ocak–18 Şubat) Sevgili Kovalar, Tutulma karşıt burcunuzda gerçekleşiyor. Partnerinizle ile ilişkileriniz, olası her türlü ortaklık ve ayrılma, iş ilişkilerinin güçlendirilmesi, anlaşmalar, anlaşmazlıklar, olası mahkeme dava konularında çözümleri ön plana çıkarıyor.

BALIK VE YÜKSELEN BALIK; (19 Şubat–20 Mart) Sevgili Balıklar, Yeniay, altıncı evinizde gerçekleşiyor.  İş ve ev değişiklikleri, hizmet, bağlılık, işe alınan personel, sağlık konuları ile evcil hayvanlar, rutin işler, yaşam, yükümlülükleri ile ilgili kararlar almanız gereken koşulları ön plana çıkarıyor.