13 Temmuz 2023 tarihi itibari Jüpiter gününden merhaba.Boğa burcunda ilerleyen Ay sabah erken saatlerde Neptün ve Plüton ile uyumlu açılar kuruyor. Saat 09.11-10.26 arası boşlukta ilerliyor ve sonrasında İkizler burcunun evine giriş yapıyor.Hareketli, meraklı ve değişken enerjiler getiriyor. İletişim ve zihinsel faaliyetlerimiz artarken, önemli görüşmelerimiz, duyurularımız ve çıkmamız gereken seyahatlerimiz için koşuşturmamız gerekebilir.

Günün ikinci yarısı Ay-Mars karesi etkili oluyor.Gerek toplumsal gerek kişisel yaşantımızda dürtüsel saldırgan ve bencillik içeren davranışlarla karşılaşmamız mümkün olabilir. Dolayısıyla bu enerjiyi İşimiz, meşguliyetlerimiz ve hedeflerimizle ilgili engellerin özellikle farkına varmak için kanalize edebiliriz. Dolayısıyla sorunlara doğal olarak odaklanabiliriz. Bu da faaliyetlerimizde, projelerimizde ve hatta yakın ilişkilerimizde önemli ilerlemeler kaydetmemize neden olabilir sevgili dostlar.

Akşam saatlerine doğru Ay-Merkür atmışlığı etkili oluyor. Bu geçiş ile yeni fikirler ve yöntemler benimseyebilir, yeteneğimizi güçlendirebiliriz. Önemli konuşmalar yapmak, bağlantılar kurmak, bir şeyleri duyurmak ve eğitim ile ilgili meselelerimizi halletmek adına değerlendirebiliriz. Sevdiklerimizle bir araya gelmemizi sağlayacak kısa seyahatlere de çıkabiliriz.

Gerek iş gerek özel ilişkilerimizde, taleplerimizi kolay ifade edebilir, niyet ve kararlarımızı net bir şekilde açıklayabiliriz.

Günün son saatlerinde Ay-Satürn karesi etkili oluyor.Bu zaman dilimindehem duygularımız hem de ilişkilerimizde kısıtlayıcı ve yorucu etkiler altında kalabilir. Ailemiz veya sevdiklerimiz ile problemler yaşayabiliriz. Dolayısıyla onlara karşıalçak gönüllü ve samimi olmaya çalışmalıyız. Sevdiğimiz, kendimizi iyi hissettirecek uğraşlara kendimizi motive etmek ve herhangi bir konuyu tarafsız değerlendirmenin de faydasını görebiliriz sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

Sevgiler.