7 Temmuz 2023 tarihi itibari Venüs gününden merhaba. Haftanın son iş günü Ay Balık burcunun evinde ilerliyor. Empatik duyarlı ve sezgisel bir gün geçireceğimiz enerjiler veriyor. Çalışmalarımızda ayrıntılar üzerinde dikkat ederek ilerletmeye çalışmalıyız.

Sabah erken saatlerde Ay-Satürn kavuşumu etkili oluyor. Bu süreçte kendimizi bunalmış, fazla çalışmış veya kısıtlanmış ve belki biraz hayal kırıklığına uğramış gibi hisset sekte tüm bunlar bizleri yeni bir başlangıca motive edecektir sevgili dostlar.

, ilişkilerde diplomasi ve iş birliğine ihtiyaç duyabiliriz sevgili dostlar.

Günün ikinci yarısı Ay-Jüpiter atmışlığı etkili oluyor.Hoşgörülü ve cömert olabileceğimiz enerjiler getiriyor. Hayatı geniş bir çerçeveden görüp hem kendimiz hem de başkalarının yararına en iyi olanı yapma eğiliminde olacağız sevgili dostlar.

Günün son saatlerini Ay-Güneş ile uyumlu bağlantı kurarak kapatıyor. İlişkilere samimiyet getiren bu geçiş ile keyifli bir gece geçirebiliriz sevgili dostlar.

Günün gezegen hareketinde Merkür-Uranüs atmışlığına etkili oluyor. Aktif ve yaratıcı olacağınız enerjiler getiriyor. Bu geçiş ile günlük rutinleriniz yeni ve beklenmedik yönlerde değişeme uğrayabilir.  Projelerinizde size farklı bir bakış açısı sunan insanlarla yeni arkadaşlıklar veya ortaklıklar başlatabilirsiniz. İş planlarınızda size daha fazla esneklik sağlayacak değişiklikler yapabilirsiniz. 

Teknoloji, bilim veya elektronik ile ilgili herhangi bir konularda yeni tekniklere, yeni ürünlere ilginiz artabilir.

Programınız çok hızlanabilir ve aniden iş ya da özel seyahat etme fırsatınız doğabilir.

Grup etkinliklerine veya insani hedeflere yönelik kuruluşlarlasın çalışmalarına da katılabilirsiniz sevgili dostlar.

Sevgili dostlar bugün numerolojik olarak güçlü bir gün ve ayrıca Güneş ve Siruis kavuşumunun etkisindeyiz. Dolayısıyla gökyüzü beden ve ruh, ölüm ve yeniden doğuşla ilişkili enerjiler barındırıyor. Bugün manevi uygulamalar, yardımlaşmalar yapmak birkaç gün boyunca niyetlerinizi hayata geçirmek ve içinizdeki ışığınızı çıkartmak için bu güçlü enerji akışından faydalanabilirsinizsevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

Sevgiler.