19 Haziran 2023 tarihi itibari Ay gününden merhaba. Ay Yengeç burcunun evinde ilerliyor. Güne daha sıcak, rahat ve koruyucudur olacağımız enerjilerle başlıyoruz. Köklerimizle bağlantı kurma ihtiyacı hissedebiliriz. İnsanların bakış açılarını anlama konusunda daha iyimser olmaya çalışabiliriz.

Ay sabah erken saatlerinde günün gezegen hareketindeki Jüpiter-Satürn atmışlığını aktive ediyor.Temkinli bir genişleme zamanıdır. Bazı büyüme fırsatlarıyla karşılaşmak muhtemeldir ve yalnızca sizin için doğru olanları seçmek için sağlam muhakeme becerilerinize de güvenebilirsiniz. Bu fırsatlar, kariyeriniz, yatırım veya iş anlaşmalarında veya önemli maddi mülkiyet veya ilişki seçimleri olarak kişisel yaşamınızda olabilir.

Sabır, sebat ve güçlü bir iş ahlakı ile şu anda başarılı olma olasılığınızın yüksek olduğu anlamına gelir. Hayatın heyecan verici bir aşaması olmayabilir, ancak büyük bir memnuniyet elde edebilirsiniz. Başarılarınızın sonuçları, bu geçiş geçtikten çok sonra bile keyfîne varabilirsiniz.

Bir terfi alabilir veya daha fazla sorumluluk alabilirsiniz ve bu deneyimden daha akıllı, daha zengin veya daha mutlu çıkacaksınız. İş yatırımları size finansal istikrar ve uzun vadeli istikrarlı büyüme getirecektir. Mülkiyete veya hisse senetlerine yatırım yapmak, servet yaratmak için özellikle iyi olacaktır. Bir tasarruf planı başlatmak, bir ev satın almak veya küçük bir işletme kurmak için harika bir zamandır sevgili dostlar.

Günün diğer gezegen hareketinde, Güneş-Neptün karesini etkinleşiyor. Çalışma alerjisini düşüreceği kadar, bazı psikolojik ve sağlık sorunlarına da daha duyarlı hale getiren bir enerjidir.

Hiçbir yeniliği desteklemeyen bu geçiş ile stresli ve rekabet gerektiren konulardan birkaç gün boyunca uzak durmak faydalı olacak. Özellikle herhangi bir sorunla karşılaşırsanız siz siz olun sorunu düzeltmeye çalışmayın.

İlişkilerde ise sahtekârlığa ve aldatmaya maruz kalabilir, birtakım sırları öğrenerek hayal kırıklıkları yaşamanız mümkün olabilir.

Enfeksiyonlara karşı duyarlılığınız artabilir, çok acil olmadıkça tıbbi testler yaptırmak veya ameliyat olmamak faydalı olur.

Özellikle depresyon gibi zihinsel sağlık sorunlarınız varsa, yediklerinize daha dikkat etmeli, ilaç ve alkolden de uzak durmalısınız.

Yaratıcılığınız ve hayal gücünüzü kullanmak, dini ve manevi görevlerinizi yerine getirmek için bu enerjiyi değerlendirebilirsiniz. Bugün özellikle sadaka vermeyi de ihmal etmeyin sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

Sevgiler.