12 Haziran 2023 tarihi itibari Ay gününden merhaba. Haftanın ilk iş günü Ay Koç burcunun evinde ilerliyor. Duygusal canlılık ve fiziksel hareketlilik getiriyor. Gün boyu, daha girişken ve yüksek tempolu bir şekilde beklentilerimize karşılık bulmaya çalışacağız.

Başlatmamız gereken işlerimiz, atılması gereken adımlarımız için harekete geçmek elverişli olacak. Fiziksel efor gereken işlerimiz, rekabet gerektiren durumlar ve kararlılığımızı göstermemiz gereken meselelerimiz için kendimizi hazır ve atak hissedebiliriz.

Sabah saatlerinde güne Ay-Venüs trinesi ile başlıyoruz. Uyumlu dengeli ve paylaşımcı enerjiler getiriyor. Mali işlerimizi, alışverişlerimizi kolay bir şekilde halledebiliriz. Gerek özel gerek iş ilişkilerimizle ilgili önemli adımlar atabiliriz. Var olan sorunlarımızı, kırgınlıklarımızı çözüp uzlaşı sağlayabilir, iş birliklerine yönelmek adına bu enerjiden faydalanabiliriz sevgili dostlar.

Günün ikinci yarısı Ay-Mars trinesi etkili oluyor. Dikkatimizi özel bir projeye odaklayabileceğimiz güzel bir geçiştir. İşlerimizi, planlarımızı yeni sorumluluklara veya gerçeklik kontrolüne göre ayarlamalar yapabiliriz. Sevdiklerimizle destekleyici gelişmeler yaşayabilir, tutkularımızı takip etme konusunda güçlü bir arzu da duyabiliriz sevgili dostlar.

Günün gezegen hareketinde ise Venüs-Jüpiter karesi etkili oluyor. İlişkiler ve finansal konularda stresli bir geçiştir. Sosyalleşme ve yeni insanlarla tanışma ihtiyacı hissedebilirsiniz. Bu dönem hayatınıza giren insanlarla ilişkileriniz sağlıklı ve uzun vadeli olmayacaktır. Bu yüzden sosyal mecralara ve yeni aşklara başlamamalı yâda ciddiye almamalısınız. Arzu ve isteklerinizi abartma eğilimiz partnerinizle aranızda stres ve sıkıntılara neden olabilir. Tatlı yiyeceklere, alkole ve zevk veren maddelere düşkünlük artabilir. Zevklerinize sınırlama koymalısınız. Moda, güzellik ve eğlence amaçlı harcamalarınızda kontrollü olmaya çalışın zira maddi zarara uğrayabilirsiniz.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

Sevgiler.