30 Mayıs 2023 tarihi itibari Mars gününden merhaba. Ay günü Terazi burcunun evinde geçiriyor. Güne adil, dengeli ve uzlaşmayı kolaylaştıran enerjiler veriyor. Sağduyu ve sıkı çalışma ile günlük planlarımızı verimli bir şekilde ilerletebiliriz.

Gerek iş gerek ilişkilerin kötüye gittiği yerlerde, Ay terazi geçişinden faydalanarak iyileşme fırsatı elde edebiliriz. Gün boyu sosyal bir ruh halinde olacağımızdan sevdiklerimizle rahat ve eğlenceli ortamlara girmeyi tercih edebiliriz. Kültürel ve sanatsal faaliyetlere katılmak isteyebiliriz. Onların bakış açılarını gözlemlemek ve fikirlerimizi eşleştirerek kendimizi geliştirmeye çalışabiliriz.

Sabah saatlerinde Ay-Mars atmışlığı etkili oluyor. Kendimizi her zamankinden daha enerjik cesur ve karizmatik hissedeceğiz. Çalışmalarımızı coşkulu ve ön planda olma isteğiyle hızlı bir şekilde tamamlaya çalışacağız.

İlişkilerde ise sıcak ve samimi tavırlar ön planda olacağından bize değer veren insanların desteğini görebiliriz. Ya da kişisel meselelerimizi halletmek adına bu enerjiden faydalanabiliriz.

Günün ilk yarısı Ay-Güneş trinesi etkili oluyor. Duygularımızın açık ve net olacağı enerjilerle getiriyor. Aynı zamanda bu enerji akışıhuzur ve genel esenlik duygusu ile  yaşamın çoğu alanının sorunsuz ilerlemesine yardımcı da olur. İş girişimlerinde ve başvurularda bulunmak, mevki sahibi kişilerle görüşmeler yapmak, parasal ilişkileri uyumlaştırabilir, ya da emlak la ilgili işlemlerimiz ve bazı düzenlenmiş çalışmalarımızın yolunu açmak adına değerlendirebiliriz.

Duygularımızın açık ve net olacağı bu zaman diliminde sosyal ve özel ilişkimizi geliştirmek içinde destekleyici enerjiler alacağız.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

Sevgiler.