25 Mayıs 2023 tarihi itibari Jüpiter gününden merhaba. Ay gün boyu Aslan burcunda ilerliyor. Kendimizi ifade etmemizi teşvik edici enerjiler verirken, eğlenmek ve paylaşmak isteğimizi de ön plana çıkarıyor. İşimiz ve uğraşlarımızda daha fazla verim almak isteğimiz, detay ve nüansları önemsetmeyecek. Senaryo veya oyun üzerinde çalışıyorsak ya da bir kitap hazırlığımız varsa Merkür’ün geri harekinden faydalanarak mükemmel yapıtlar ortaya çıkarmak adına değerlendirebiliriz.

Gün boyunca bazı karşılaşabileceğimiz zorlukları yüksek motivasyon ve iyimserliğimiz ile aşabiliriz.

Günün ikinci yarısı Ay-Merkür karesi etkili oluyor. Bu zaman diliminde olayların hızı artabilir. Rutinimizin dışına çıkıp farklı ortamlarda bulunmak, farklı olmak ve zorlayıcı işlerle uğraşmak zorunda kalabiliriz.

İletişim ve ulaşımda sıkıntılı durumlarla karşılaşabiliriz. Uğraş vermemiz gereken işlerimizde gecikmeler ve kısıtlamalar canımızı sıkabilir. Sohbet ortamlarında, önemli konuşmalarda yanlış anlamak yada anlaşılmak gibi uyumsuzluklara maruz kalabiliriz. Bu zaman içinde kaygı uyandırıcı haberler almamızda mümkün. Dolayısıyla, olayları büyütmemek, esnek olmak ve kelimeleri seçerek konuşmak önemli olacak.

Günün gezegen hareketinde Venüs-Şiron karesi etkili oluyor. Özellikle ilişkilerimizde bazı garip enerjiler olabilir. Bizi belirsizlik içinde bırakan gerilimler olabilir.

Romantik hassasiyetlerimiz ve arzularımız birbiriyle çelişebilir ve romantik ilişkilerde sorunlar (özellikle yanlış anlamalar) ortaya çıkabilir.

Gerginlik, bağımsızlık arzuları ile birbirlerinin ihtiyaçları arasındaki çatışmalarda oluşabilir.

Dolayısıyla sorunları çözmek ve bize daha güçlü bir amaç duygusu veren projelere ve faaliyetlere bu enerjiyi kanalize edebiliriz sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

Sevgiler.