15 Mayıs 2023 tarihi itibari Ay gününden merhaba. Haftanın ilk iş günü Balık burcunda ilerleyen Ay 05.57-10.56 saatleri arasında boşlukta ilerliyor ve sonrasında Koç burcunun evine giriş yapıyor.Yaklaşık iki buçuk gündür üstümüzde hissettiğimiz rehavet geride kalacak ve enerjimiz yükselecek. Parlak duygularımızın etkisiyle bilinçaltımızdaki düşüncelerimize kolaylıkla ifade verebiliriz. Rutin görevlerimizi yerine getirirken sabır ve azimden uzaklaşabiliriz.

Hareketli yüksek tempolu bir şekilde beklentilerimize karşılık bulmaya çalışacağız.

Başlatmamız gereken işlerimiz, atılması gereken adımlarımız için harekete geçmek elverişli olacak. Fiziksel efor geren işlerimiz, rekabet gerektiren durumlar, kararlılığımızı göstermemiz gereken meselelerimiz için de yaklaşık iki buçuk gün kendimizi hazır ve atak hissedeceğiz.

Ay koç burcuna girişi ile günün ilk yarısı etkisini hissedeceğimiz Plüton atmışlığı devreye giriyor.Araştırma gereken işlerimiz, kamusal girişimlerimiz ve finansalkonularda da herhangi bir atılım yapmak için elverişli olan bu zamanı değerlendirebiliriz. Arkadaşlık ilişkilerimizi geliştirebilir, etkili insanlarla tanışma fırsatı bulacağımız koşullar ortaya çıkabilir.

Günün gezegen hareketinde Mars-Neptün trinesi etkinleşiyor. Hayal gücümüzü ve iyileşme yeteneğimizi güçlendiren bir geçiştir.  Aynı zamanda, dürtülerimiz hedefe yöneliktir çünkü çoğu zaman olayların nasıl gelişeceğine dair bir fikir yürütebiliriz.

yeni bir girişiminde atılabilir, önemli bir projelerde yer alabilir veya mevcut işimize daha idealist etkinlikler dahil edebilir, İş yaşantımızı daha iyi hale getirmek için fırsatlar elde edebiliriz. Önemli sorunların üstesinden gelmek için de değerlendirebiliriz.  Manevi değerlerimizle uyumlu hayırsever girişimlerde veya projelerde yer alabiliriz sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

Sevgiler.