11 Mayıs 2023 tarihi itibari Jüpiter gününden merhaba. Oğlak burcunun evinde ilerleyen Ay 02.53-95.06 saatleri arasında boşlukta ilerliyor. Sonrasında Kova burcunun evine giriş yapıyor.Ay Kova burcunun evine girişi ileözgün, yaratıcı ve ilerici olan enerjiler getiriyor.

Yaklaşık iki buçuk gün boyunca duygusal özgürlüğe olan ihtiyacımızda artış olabilir. Entelektüel duyarlılık, değişim ve sıra dışı deneyimlerle gelişmeye çalışabiliriz. Özellikle idealist, bağımsız ve toplumuna daha fazla duyarlılık gösterebiliriz. Yine Ay’ın Kova burcundaki geçişindenfaydalanmak  adına enerji çalışmalarıyla şifa bulmak ve akupunktur tedavileri uygulamak için de ideal bir zamandır.

Sabah saatlerinde Ay-Plüton ile aynı noktada kavuşuyor.Derin ve yoğun duygular üretme eğilimde olacağımız bu zaman dilimde kendimizle ilgili konularda nötr kalmakta zorlanabiliriz.

İşimiz veya ailemizle ile yaşadığımız zorlukları kafamıza takmak olayları büyütmek eğiliminde olabiliriz. Yaşamımıza yeni bir yön vermek, geçmişi geride bırakmak isteyebiliriz. Kendimizin ihtiyacı olan herhangi bir tedaviye başlamak veya danışmanlık almak için etraflıca düşünerek kararlar alabiliriz.

Günün ikinci yarısı Ay-Merkür karesi etkili oluyor. Bu geçiş ileiletişim ve ulaşımda sorunlar yaşanması mümkün olabilir. Farkında olmadan karşımızdaki insanlara zarar verici, incitici sözler söyleyebilir ve haksız yere eleştirel yaklaşımlar sergileyebiliriz.

Dolayısıyla konu ve olaylara daha objektif ve çözüm odaklı yaklaşmalıyız.

Ayrıca, önemli görüşmeler, toplantılar, iş, ticari ve finansal kararlarımızı bu zaman dilimine denk getirmemeye gayret etmeliyiz sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

Sevgiler.