10 Mayıs 2023 tarihi itibari Merkür gününden merhaba. Ay günü Oğlak burcunun evinde geçiriyor.İş ve yaşam dengesini bulmamıza yardımcı olacak enerjiler getiriyor. İş ve projelerimizle ilgili çözülmemiş konularla uğraşlar verebilir, finans ve kamusal alandaki işlerimizi süreklilik ve öz disiplin ile takip edebiliriz Hedeflerimize odaklanmak ve somut planlamalarımızı gerçekleştirmek, sorumluluklarımıza ağırlık vermek isteyebiliriz.

Ayrıca, otorite figürleri ile ilişkilerimizi dengelemeye odaklanmak içinde bu enerjiden faydalanabiliriz.

Sabah saatlerinde Ay önce Şiron sonra Uranüs ile etkileşimeler kuruyor. Hemen sonrasında günün ilk yarısını etkileyecek Ay-Güneş trinesi etkili oluyor.İş girişimlerinde ve başvurularda bulunmak, mevki sahibi kişilerle görüşmeler yapmak, parasal ilişkileri uyumlaştırabilir, yada emlak la ilgili işlemlerimiz ve bazı düzenlenmiş çalışmalarımızın yolunu açmak adına değerlendirebiliriz.

Duygularımızın açık ve net olacağı bu zaman diliminde sosyal ve özel ilişkimizi geliştirmek içinde destekleyici enerjiler alacağız.

Akşam saatlerinde Ay-Mars karşıtlığı etkili oluyor.Bu geçiş ile yangın, kaza ve yaralanmalara açık etkiler söz konusudur. Beklenmedik koşullara ve aksaklıklara maruz kalabiliriz. Dürtüsel saldırgan davranışlara da eğilim gösterebiliriz. Özellikle, iş ilişkilerinde ve halkla ilişkilerde çalışıyorsak oldukça diplomatik davranmanın faydasını görebiliriz. Gerek Trafikte gerekse bulunduğumuz ortamlarda tartışmamaya çalışmalıyız. Vaktimiz varsa enerjimizi fazla zorlanmayacağımız egzersiz ve spora kanalize etmeliyiz sevgili dostlar.

Günün gezgen hareketinde Venüs-Kuzey Ay düğümüyle Atmışlık açı kalıbını etkinleştiriyor. Bu geçiş ile finans ve ilişkiler konusunda hayatımız yeni bir yön alabilir ve büyümemize yardımcı olacak insanlarla tanışabiliriz.

İlişkiler daha anlamlı bir hal alabilir ve partnerimizi kayıtsız şartsız sevebilir ve daha uyumlu hale gelebiliriz.

Bekârlar bu dönem sizlere romantik ve platonik gibi yeni bir ilişki hayatınıza girecek ve yeni bir fırsat kapısı açacaktır.

Geçmişte yaptığımız hatalarla ilgili bir farkındalık bizlerindikkatini çekebilir. Ve bu hatalardan, gelecekte fayda sağlayabileceğiniz bir dersler çıkarabilir daha akıllı hale gelebiliriz.

Hayatımızın her yönü amacımızla uyumlu hale gelecektir. Mali durumumuzla ilgili olumlu gelişmeler ve yeni girişimlere girme fırsatları da elde edebiliriz sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım

Sevgiler.