2023 YILLIK BURÇ YORUMLARI

 

TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİ; (23 Eylül–23 Ekim) Sevgili Teraziler Jüpiter 16 Mayıs 2023'e kadar ilişkiler ve finansal konularda heyecan verici gelişmeleri deneyimlemenizi sağlıyor. Hayatınıza yenilikler katacaksınız. Bu dönem kalbinizle bağlantı kuracak, Her şeyi bir bakış açısından göreceksiniz. Zira ilişkinizsiniz için çok önemli olacak. Özgür Teraziler ruhlarının diğer yarısıyla tanışabilir. Kendilerini aile kurmaya hazır hisseden Teraziler evelenebilir, ebeveyn olabilirler. Evliliklerinde sorun yaşayan Terazi iseniz uzlaşma sağlayarak hayat arkadaşınızla yakınlığınız artabilir. Romantik geziler, hediyeler, sosyal faaliyetler, ailevi toplantılar, hoş gelişmeler ile beklediğinizden daha fazla hareketli bir dönem geçirebilirsiniz.

Bir kısmınız bu dönem, kariyerlerinizin yönlerini değiştirme fırsatı elde edebilirler, iş ortaklıkları kurabilir veya finansal konularda en iyi sonuçları almanıza yardımcı olacak bir şeye yönlenebilirsiniz. Bir çoğunuz ise yaşamınızı büyük ölçüde değiştirecek bir sözleşmeye imza atabilirsiniz. Veya çok önemli bir sorunu çözüme kavuşturabilirsiniz.

 Ev-büro alımı, taşınma, onarımı gibi konulara enerji harcayabilir, yeni bir projeye veya çok istediğiniz bir hayalinizi gerçekleştirmek için para harcayabilirsiniz.

Sevgili Teraziler, kilo alma riski taşıdığınızda dengeli beslenmeli, yürüyüş ve egzersiz yapmayı ihmal etmemelisiniz.

Jüpiter 16 Mayıs Boğa burcuna girişi ile 8.ev konularını genişletiyor. Hayatınızda arzu ettiğiniz bazı şeyi gerçekleştirebilirsiniz. Zira Jüpiter, Parasal sınırları genişletmek için yeni fırsatlar getiriyor. Finansal planlarınızda değişiklikler yapabilirsiniz. Kredilerin, ipoteklerin onaylanması. Miras almak, bir iş ortaklığına başlamak veya ortak kazançlarınızda arzu ettiğiniz yükselişler veya büyük finansal yatırımlar mümkün olabilir. Ayrıca bir proje için bir sponsor veya yatırımcı arıyorsanız, bu dönem kesinlikle bulabilirsiniz sevgili Teraziler. Bekarsanız, bir ruh eşiyle tanışmanız büyük olasıdır, bu da yaşam enerjinizin yükselmesine daha fazla katkıda bulunacaktır.

Ayrıca sağlıklı yaşam için varsa kötü alışkanlıklardan ve bağımlılıklardan kurtulmak için değerlendirebileceğiniz bir yıl sevgili Teraziler.

AKREP VE YÜKSELEN AKREP; (23Ekim–21 Kasım) Sevgili Akrepler, Jüpiter 16 Mayıs 2023'e kadar sizi sağlığınızı, günlük alışkanlıklarınızı, işinizi ve rutinlerinizi iyileştirmeye motive ediyor. Sevgili Akrepler, bazı durumları kökten değiştirebilir, yeteneklerinizi kullanabilir ve çabalarınız sizi hedeflerinize götürebilir.

Sağlıklı bir yaşam tarzının başlangıcı mesela, İş ve sağlıkta olumlu gelişmeler olabilir. Bir çoğunuz, kariyer ve iş dünyasında belirsizlikleri aşıyor. Kendiniz için daha uygun koşullara sahip bir iş bulabilirsiniz. Bir kısmınız, kendi işini geliştirebilirsiniz. Ücretlerinizde bir artış, faaliyetlerinizde, görevlerinizde artış, patron, iş arkadaşlarında değişiklikler mümkün olabilir. Bu dönem iş arkadaşlarınız sevdikleriniz size daha fazla ihtiyacı olabilir onların sorunlarına enerji harcayabilirsiniz.Sizi yavaşlatan bazı konulara farklı bir bakış açısıylagörüp tıkanıkları aşabilir sonuca ulaşabilirsiniz sevgili Akrepler.

Dikkat etmeniz gereken stres, mide sorunları, ateş ve gözle ilgili sağlık sorunları ortaya çıkabilir. Doktor kontrolünden geçmeyi ihmal etmemelisiniz sevgili Akrepler. Ayrıca diyetler, sağlıklı yaşam tarzı ve masaj terapistlerine ziyaretler, açık hava etkinlikleri, meditasyon, yoga ve hayır işleriyle kendinizi daha rahat hissedebilirsiniz.

Jüpiter 16 Mayıs Boğa burcuna girişi ile 7.ev konularını genişletiyor.Kadersel kararlar almanız gereken bir dönem bir kısmınız heyecan verici bir partner ile tanışabilir, bir kısmınız İttifaklar, ortaklıklar kurabilir, ilişkilerini resmileştirebilir. Bazılarınız ilişkinizin gelişimiyle ilgili çeşitli sorulara cevaplar bulabilir ve önemli kararlar alabilir. Sevgili Akrepler bu dönem hayatınıza girenlere dikkat edin geleceğinizi onlarla şekillendirebilirsiniz. Yasal ve mali konularda da mutlu edici gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Sevgili Akrepler, Boğa-Akrep tutulmalarının etkisi ile Yaşamınızda bir sürecin sonu yeni bir sürecin başlangıcına hazır olmalısınız. Önemli herhangi bir görevi başarıyla tamamlayabilir hedefinize ulaşabilirsiniz.

Ayrıca Jüpiter’in iştah açıcı olduğunu hafife almayın aşırı yemekten kaçınmaya çalışmalı ve size hizmet etmeyen alışkanlıklardan ise vaz geçmelisiniz sevgili Akrepler.