2022 YILLIK BURÇ YORUMLARI

 

ASLAN VE YÜKSELEN ASLAN; (23 Temmuz–22 Ağustos) Sevgili Aslanlar Jüpiter,16 Mayıs 2023'e kadar 9.evinizde ilerliyor. Büyük resim üzerinde düşünmek ve kendinizi daha iyi ifade etmenin yeni yollarını keşfedeceğiniz harika bir dönem. Zira kendinizi yenilenmiş hissedeceksiniz. Bazı Aslanlar, yabancı ülkelere seyahate çıkabilir veya iş teklifleri alabilir, iş sözleşmesi yapabilirler. Bir kısım Aslanlar ise yabancı bir partnerle evlenebilir, oturma izni alabilir. Öğrenciler ise alacakları eğitim, kurs veya yaşayacakları bir deneyim onların dünya görüşlerinin büyük ölçüde değişmesine neden olabilir. Kendilerine yeni yönler ve fırsatlar keşfedebilirler. 

Ayrıca bu dönem umut verici bir organizasyonda yer alabilir veya bir hedefinize ulaşarak hem başarı hem de çevrenizde ün sağlaya bilirsiniz sevgili Aslanlar.

Yılın başlangıçlarında omuz ağrıları ve mide sorunları yaşayabilirsiniz, Mideniz için sağlıklı yiyecekleri tercih etmeli ayrıca düzenli doktor kontrolüne görünmelisiniz.

Finansal açıdan savurganlık gösterebileceğiniz bir yıl kazandığınız kadar harcamamalı bütçenize sadık kalmalısınız.

16 Mayıs Jüpiter Boğa burcuna girişi ile Kariyerinizde önemli kazançlar sağlamakla kalmıyor toplumdaki rolünüzü de genişletiyor Hayatınızda değişmesi gerektiğini düşündüğünüz ve ihtiyacınız olacağınız şeye doğru adımlar atabilirsiniz. Bağlantılarınız artıyor, güven artışı ve engellerin üstesinden gelme yeteneği geliştirebilirsiniz. Girişimler, anlaşmalar, önemli bir projede yer alma, yeni bir konuma geçme, taşınma, ev alma, evlenme gibi amaçlarınız gerçekleşiyor.2023 yılında ayağınıza gelecek fırsatlardan yararlanmaya çalışın sevgili Aslanlar.

BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAK; (23 Ağustos–22 Eylül) Sevgili Başaklar, Jüpiter,16 Mayıs 2023'e kadar 8.evinizde ilerliyor. Kendinize, hayatınıza ve diğer insanlarla ilişkilerinize yeni bir bakış açısı geliştirebilirsiniz. Finansal durumununuz genişliyor ve yaşam koşullarınız olduğundan daha üst seviyeye ulaşıyor. Kendinizi herkesten daha güçlü ve daha iyi hissetmenize yardımcı olacak fırsatlar ayağınıza geliyor. Bir çoğunuz İşinizi, sermayenizi büyültebilir, bir kısmınız finansman ortaklık kurmak başkalarının parasıyla çalışarak yeni gelir türleri elde edebilirsiniz. Bir kısmınız ise yeteneği ile önemli bir hedefine ulaşabilir. Bir borcu, ipoteği, vergiyi, krediyi kapatabilir veya miras alabilirsiniz. Riskli yatırımlar ve dürtüsel harcamalardan kaçınmanızda gerekiyor sevgili Başaklar.

Sevgili Başaklar duygusal ilişkileriniz sorunlar yaşan Başaklar biraz çalkantılı durumlar, güvensizlikler ortaya çıkabilir. Zira Jüpiter her şeyi büyütür. Bir çoğunuz ise duygusal hayatınız da daha fazla neşe ve yeni deneyimlerin içine çekilebilirsiniz.

Kronik hastalıkları olan Başaklardansanız kendinize ve sağlığınıza daha fazla özen göstermeli doktor kontrollerinizi ihmal etmemelisiniz.

16 Mayıs Jüpiter Boğa burcuna girişi ile yılın ger kalanında en şanslı burçlardan biride sizsiniz sevgili Başaklar. Enerjiniz, neşeniz ve iyimserliğiniz artıyor. Büyük umutlar beslediğiniz şeyler, planlarınız artık amacınıza ulaşıyor. Bir çoğunuzu, yazmak, öğrenmek, paylaşmak, reklam, tanıtım, sigorta, nafaka ile alakalı konular yeni bir dönüm noktasına getirebilir. Bir çoğunuz ise İş toplantıları, önemli görüşmeler ve karlı anlaşmalar ile finansal gelirlerini artırabilirler.

Jüpiter birçok Başakların yurt dışı bağlantılı işlerini, pasaport, vize, yerleşme gibi faaliyetlerini artırıyor. Bekar Başaklar bu dönem her zamankinden daha fazla sosyal hayatta aktif rol alacaklar ve ilgilerini çeken birisiyle duygusal birlikteliğe adım atabilir. Para konularında önemli atılımlar, yatırımlar yapabilir, mülk, araba veya değerli şeyler satın alabilirsiniz. Kısacası sevgili Başaklar bakış açınızı fark edilir ölçü de değiştirecek deneyimlere hazır olun.