6 Aralık 2022 tarihi itibari ile Mars gününden merhaba. Boğa burcunda ilerleyen Ay gün boyunca daha fazla konfor ve zevk arayışı içinde olacağımız enerjiler verirken, işlerimizi halletmek için gerekli olan cesaret ve güveni de bizlere sağlıyor.

Günün ilk yarısı Ay-Neptün atmışlığı etkili oluyor. Hırs ve mantıktan ziyade merhamet, güven ve sadakat gibi iyi niteliklerimiz tetikleyecek. Sevdikleriniz, aile fertlerimiz, iş ortaklarımız ve çevremizdeki bayan figürleri ile daha derin bir seviyede bağlantı kurabiliriz. Onlar için gereken yardım ve desteğe hazır olduğumuzu hissettirebiliriz. Bu enerjiden yaratıcılık ve beceri gereken uğraşlar içinde faydalanabiliriz.

Günün ikinci yarısı Ay-Plüton trinesi ile gelecekle ilgili önemli konulardaki zorlu gibi görünen durumları aşabilecek gayret ve kararlılığı gösterebilir, gücümüzü ortaya koyabiliriz. Ailemiz veya sevdiklerimizin yardım, güven ve desteklerini de arkamızda hissedebiliriz.

Akşam ilerleyen saatlerde Ay-Jüpiter atmışlığını etkili oluyor. Hoşgörülü ve cömert olabileceğimiz enerjiler getiriyor. Hayatı geniş bir çerçeveden görüp hem kendimiz hem de başkalarının yararına en iyi olanı yapma eğiliminde olacağız sevgili dostlar.

Ay.22.02-23.49 saatleri arasında boşlukta ilerliyor ve hemen sonrasında İkizler burcunun evine giriş yapıyor. Yaklaşık iki buçuk gün boyunca değişime ve iletişime yönelik olacağımız enerjiler getiriyor.

Günün gezegen hareketinde Merkür-Jüpiter karesi ise, sorumluluklarımızda daha fazla zihinsel disiplin gerektirebilir. Randevularımızda sorunlar yaşayabiliriz. Eğitim ve mali konular iletişim eksikliği nedeniyle gecikebilir. Seyahatlerde ise sıkıntılar yaşayabiliriz. Dolayısıyla iyimserliğimizi kaybetmemeye gayret göstermeliyiz sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

Sevgiler.