28 Kasım 2022 tarihi itibari Ay gününden merhaba. Haftanın ilk iş günü Ay saat 01.07 de Kova burcunun evine giriş yapıyor.Enerjik, yenilikçi ve ne yapacağı belli olmayan bir ruh halinde olacağız. Yaklaşık iki buçuk gün boyunca olaylara ve durumlara geniş bir bakış açısıyla yaklaşabiliriz. Herkesten farklı olmak, farklı olanı yapmak isteğimiz ise ağır basabilir.

Ekip çalışmaları içinde yer almak, sosyalleşmek yaşantımıza renk ve hareket katacak şeylere daha çok eğilim gösterebiliriz.

Ayrıca psikoloji, sosyoloji, yeni teknolojik ürünler, astronomi, astroloji gibi konularda da kendimizi geliştirebileceğimiz fırsatlar elde edebiliriz sevgili dostlar.

Günün ilk yarısı Ay-Güneş uyumluluğu ile yüksek enerji ve özgüvenimizi kullanabiliriz. Girişim ve başvurular da bulunabiliriz. Başkalarının önerilerine açık olma eğilimde olacağımızdan bize faydası dokunabilecek kişilerle görüşmeler yapabiliriz. Aile ve ikili ilişkilerimizi iyileştirebileceğimiz fırsatlar bulabiliriz. Sevdiklerimizle keyifli birliktelikler kurabileceğimiz sosyal aktivitelere katılabiliriz.

Günün diğer gezegen hareketinde ise Mars-Satürn tirnesi etkinleşiyor. Bu transiti size en zor görevleri üstlenmeniz ve bunları zamanında, bütçenize uygun ve mükemmel bir şekilde tamamlamanız için güç, hırs ve azim verici bir enerjidir.Birkaç gün hedeflerimize karşı dikkatli ve sıkı çalışarak çok şey başarabiliriz. Yönetim ve idari konularda ilerlemeler kaydedebiliriz. Yetkili veya otorite figürlerinden destekler görebiliriz. Bu enerji ayrıca herhangi bir ortaklığı meşrulaştırmak veya resmileştirmek için iyi bir zamandır sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım sevgiler.