21 Kasım 2022 tarihi itibari Ay gününden merhaba. Haftanın ilk iş günü Terazi burcunda ilerleyen Ay ile güne başlıyoruz. Dengeli ve uyumlu olacağımız enerjiler veriyor.

Sabah erken saatlerde Ay-Mars trinesietkili oluyor. Bu geçiş ile hayatımızı daha güvenli ve mutlu hale getirmek için çok çalışmak, düşüncemizde olanları başlatmak için harekete geçmek isteyebiliriz.  

Gün ortalarında -Plüton karesi ile rahat olmayı istemek ile yakınlıktan boğulmuş hissetmek veya alışılmış olandan sıkılmak arasındaki bu çatışmayı vurgulayabilir. İlişkilerimizi stres yapmadan ilerletmeye çalışmalıyız sevgili dostlar.

Hemen sonrasında Ay 14.15-20.16 saatleri arasında boşlukta ilerliyor ve sonrasında Akrep burcunun evine giriş yapıyor. Akrep burcuna girişi ile yoğun duygu ve tepkiler uyandırmaya meyilli olacağımız enerjiler getiriyor. Sezgimize daha fazla dikkat etmek de faydalı olacak.

Yaklaşık iki gün boyunca, kişisel yaşantımızda değişim ve dönüşüme yol açacak şanslar elde edebiliriz.

Günün gezegen hareketinde ise Güneş- Rx Jüpiter Trinesi ile yaşam enerjimiz artacak, maddi ve manevi başarı fırsatları ile karşılaşabiliriz. Jüpiter Retrosunu yaşamakta olduğumuz şu günlerde geçmişte başlatmış olduğumuz ama sonuç alamadığımız bazı alanlarda dönüşler yaşayabiliriz. Hukuksal ve eğitim konularında var olan meselelerimizdeki çabalarımızın neticesini alabiliriz.

Basın, yayıncılık, pazarlama ve ticari işlerle uğraş verenler oldukça verim sağlayacakları bir hafta geçirebilirler.

Daha önceden alacaklı olduğumuz finansal dönüşlerle yüzümüz gülebilir.

Sağlığımız ve formumuzu korumak için artan iştahımızın da önüne geçmeli, aşırı yeme-içme ve alkol alımında ölçülü olmaya çalışmalıyız.

Ayrıca spor ve açık hava aktiveleri ile kendimizi çok daha iyi hissedebiliriz.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım sevgiler.