6 Aralık 2022 tarihi itibari ile Venüs gününden merhaba. Haftanın son iş günü Ay Başak burcunun evinde ilerliyor.Güne verimli, üretken ve hizmet odaklı olacağımız enerjiler veriyor.

İçgüdüsel olarak pratik faaliyetlerle meşgul olabiliriz. Zihinsel takipçiliğini yapacağımız işlerimiz, görevlerimiz, sorumlu olduğumuz etkinliklerimiz ve rutinlerimizde ayrıntılara yönelerek ilerleme kaydetmeye çalışacağız.

Gün ortalarına doğru Ay-Uranüs trinesi ile kendimizi daha özgür hissedecek, daha iyi ifade edeceğiz. Beklenmedik haberler alabilir, durumlarla karşılaşabiliriz. Bu geçişi hayatımızın amacına yönelik olmayan eski alışkanlıklarımızdan kurtulmak, hayatımızda değişim başlatmak içinde değerlendirebiliriz sevgili dostlar.

Gece saatlerinde Ay-Mars ve Neptün ile gergin görünümler oluşturuyor.İsteklerimizi, İşlerimizi istediğimiz gibi ilerletmekte zorlanabiliriz. Harcama, değerler ve saygı konusundaki anlaşmazlıkları çözmemiz gerekebilir. Bu enerjiyi, sıkıntılı durumların ve endişelerin bizi aşağı çekmesine izin vermek yerine aşmamıza yardımcı olacak planlar ve kalıplar üzerinde çalışmak için kullanmak en iyisidir.

Günün Gezegen hareketinde Güneş-Plüton atmışlığı etkinleşiyor.Hedeflerinize ulaşmak, hayatınızda değişiklik yapmak için her zamankinden daha kararlı ve öz güvenli olabilirsiniz. İş, kariyer, aşk, finans gibi hayatınızın her alanında, zor olanı başarma istediğiniz ile strateji geliştirip amacınıza ulaşabilirsiniz. Etkili ve güçlü pozisyonda olan kişilerle olumlu, ilişkiler geliştirebilirsiniz. Bu sayesinde onların yardımlarını görebilirsiniz.

Bağımlı olduğunuz ve bırakmak istediğiniz herhangi bir alışkanlığınız ve yaşam enerjinizi tüketen, sizi aşağıya çeken insanları değişim dönüşüm enerjisiyle geride bırakabilirsiniz. Bu sayede hayatınızı kolaylaştıracak ve onlara ihtiyacınız olmadığını anlayacaksınız.

Bu açının yaklaşık birkaç gün baskın etkisi boyunca özellikle çevrenizdeki yaşlı kronik hastalar ve kalp rahatsızlıkları olanların sağlığına daha özen göstermelisiniz. Yorucu ve stresli koşullardan uzak durmalısınız.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım. Sevgiler.